м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Абу-Дабі

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Абу-Дабі. Емірати чекають!

Абу Дабі – найбагатший емірат, розкішний, респектабельний та різноманітний. Він значно спокійніший та тихіший за Дубай.  Його центр – однойменне місто, що славиться найкращими у світі готелями-палацами та численними розвагами.

Абу Дабі – найзеленіше місто ОАЕ. Його прозвали мініатюрним Нью-Йорком, де сучасна архітектура межує із величезними парками. І все це – із неповторним східним колоритом.

Тури в Абу Дабі зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Абу Дабі завжди буде насиченим та різноманітним.

  • В першу чергу, варто відвідати Білу мечеть шейха Зайда, один із головних символів міста. Вона займає площу в п’ять футбольних полів. Це найрозкішніща мечеть мусульманського світу та справжнє втілення арабської казки, оздобленної золотом та коштовним камінням.
  • Найдавніша у місті споруда – палац Каср Аль-Хосн. Колись він був резиденцією правлячої династії. Зараз це грандіозний музей, де зберігається вся історія ОАЕ.
  • Capital Gate – славнозвісна 160-метрова падаюча вежа. Вона розташована під кутом 18 градусів, що робить її спорудою із найбільшим у світі нахилом.
  • 10-кілометрова набережна Корніш приваблює фантастичною парковою зоною із скверами, ресторанами, фонтанами та садами. Це ідеальне місце для прогулянок.
  • Парк Феррарі – справжній Діснейленд для дорослих. Це найбільший у світі критий тематичний парк, унікальна дизайнерська розробка із кількома десятками атракціонів.
  • Утримання розкішного готелю Emirates Palace обходиться дорожче за Білу мечеть. В оформленні приміщень – близько двох тонн золота. Тут мають власні пожиттєві номери правителі кількох держав.

Запитання та відповіді про відпочинок в Абу Дабі

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Абу-Дабі – це місто вічного літа. Тут панує сухий субтропічний клімат. Дощів майже не буває, а якщо й трапляються – то взимку. Кращий період для мандрівки – із квітня до листопаду. Проте варто враховувати, що влітку буває занадто спекотно. Також не можна забувати про захист від сонця.

  • Як розважитися в Абу Дабі?

Пляжі Абу Дабі – одні із найзручніших та найчистіших у світі. Їх ретельно доглядають протягом року. Є приватні території готелів та муніципальні безкоштовні пляжі. Фешенебельні ресторани межують із аутентичними кафе з місцевою кухнею. Одна із улюблених розваг гостей – вигідний шопінг, адже тільки в ОАЕ грандіозні торгівельні моли розташовані біля колоритних східних ринків. У розважальних центрах працюють кінотеатри, боулінг, катки, атракціони, тощо. Найбільший комплекс Marina Mall – це п’ять рівнів на 200 тисяч квадратів із музичними фонтанами та оглядовим майданчиком.

  • Що ще варто знати туристам?

Головний аеропорт розташувався лише у 30 км від столиці. Місцеве населення користується переважно власними чи орендованими автомобілями, тож громадський транспорт тут не надто розвинений. Перші туристичні автобуси з’явилися лише у 2008-му році.

  • Як замовити путівку в Абу Дабі зі Львова?

Щоб замовити тур в Абу Дабі зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо обрати ідеальну путівку та спланувати програму, враховуючи всі побажання та бюджет. Не доведеться самостійно турбуватися щодо організаційних питань!

open_bottom_text_article