м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Аджман

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Новий емірат для відпочинку в ОАЕ – Аджман

Аджман – спокійний, тихий та затишний емірат у 10 км від Шарджі. Його територія найменша, а самі він – найбідніший в регіоні. Проте це важно вважати недоліком. За рахунок меншої кількості туристів, Аджман вражає білосніжними пляжами та дружньою, майже сімейною атмосферою. Тут ідеальні умови для сімейного чи романтичного відпочинку, а також – для розміреного релаксу на природі.

Аджман – порівняно нове місто. У 1800-х роках тут почали оселятися сім’ї. Спочатку людям доводилось багато працювати: розвивати ферми, ловити рибу, добувати перли. Згодом вдалося налагодити перші виробництва. Проте роками саме Аджман займав перше у світі місто по виробництву перлів та виробів із них, доки його не випередила Японія. Також позиції похитнуло розвинення технології штучних перл.

Тури в Аджман зі Львова: ціни та особливості

Сумувати під час відпочинку в Аджмані вам не доведеться. Незважаючи на скромні розміри та історію, тут також є на що подивитися.

  • У величезному форті знаходиться Національний історичний музей із захоплюючими археологічними знахідками. Зверніть увагу на експозиції зброї та старовинних манускриптів.
  • Цікаво виглядає старовинна квадратна охорона вежа. Вона утворює єдиний історичний комплекс із фортом, і зберіглася майже бездоганно. Збудована вона із жовтого каменю і надзвичайно цікаво вписується у сучасну міську забудову.
  • Верф Аджману відома далеко за межами емірату. Тут й досі використовують традиційні технології та створюють класичні парусні човни – доу. В той же час, тут виробляються надсучасні човни із склопластика для туристичних розваг.
  • Цікаво буде відвідати дромадером – площадку для верблюжих перегонів. Це унікальне видовище, адже верблюди здатні розвивати швидкість до 25 км/год, а в одному забігу приймає участь 15-70 тварин особливих порід.
  • Мінеральні джерела Аджману відомі своїми цілющими властивостями. Вода з них експортується по всьому світу.

Запитання та відповіді про Аджман

  • Чи можна в Аджані вільно купити алкоголь?

В Аджмані немає проблем з алкоголем, доступні алкомаркети з широким вибором алкоголю з цінами як в Україні. Врахуйте, вони не мають вивіски і реклами та на період Рамадану закриті.

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Погода Аджману типова для Еміратів. Середня температура взимку – 24-26 градусів. А от влітку вона легко сягає 40 градусів. Найкомфортніший час для туристичного дозвілля – весна та осінь. До того ж температура води до травня підіймається до 24 градусів і утримується до кінця жовтня.

  • Як розважитися в Аджмані?

Основний вид відпочинку в Аджмані – пляжний. Дрібний білосніжний пісок при яскравому сонці відблискує, неначе сніговий покрив. До того ж, тут ідеальні умови для дітей: пологий спуск, відсутність натовпу, дитячі майданчики прямо на пляжах.

  • Що ще варто знати туристам?

В Аджмані немає сухого закону. Тут можна придбати алкогольні напої імпортного виробництва. Проте їх заборонено вивозити за межі регіону. Є тут також багато затишних кафе, включаючи вегетаріанські. В Аджмані чудово представлена індійська кухня, недорогі м’ясні страви, навіть італійська піцца. Є вдосталь торгових центрів та шопінг-молів, і їх кількість продовжує зростати. Найбільший – Ajman City Centre.

  • Як замовити путівку в Аджман зі Львова?

Якщо ви шукаєте цікавий та насичений тур в Аджман зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми впораємося з усіма організаційними турботами, тож вам не доведеться перейматися через дрібниці.

open_bottom_text_article