м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Дубай

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Дубаї. Емірати чекають!

Дубай – найбільше та одне із найголовніших міст ОАЕ, а також центр однойменного емірату. Разом із початком видобутку нафти розпочався період активного розвитку міста. Всього за декілька років із нічого вдалося відбудувати футуристичне місто, одне із найрозвиненіших у світі. Зараз Дубай – гігантський економічний, торгівельний та діловий центр у всьому світі.

Стара частина міста – Дейра. Вона оточена новим Бар-Дубаєм, який розростається щороку. Розділяє їх морський рукав. Зараз у Дубаї нараховуються сотні окремих районів, кожен із яких має власні особливості. Це, наприклад, надсучасна Марина, діловий та зосереджений Даунтаун, торгівельна Аль-Барша та пляжна Джумейра.

Тури в Дубай зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Дубаю завжди буде насиченим та різноманітним. Культурна програма тут надзвичайно багата.

  • Один із головних символів ОАЕ – Бурдж-Халіфа. Це найвища у світі споруда. Її висота – 828 метрів.
  • Burj Al Arab – це всесвітньо відомий готель-парус, що прикрашає численні листівки. Із материком його з’єднує міст.
  • Дубай Маріна – це окремий регіон, наповнений фантастичними хмарочосами різноманітних форм та конфігурацій.
  • Мечеть Джумейра – одна з головних культурних цінностей ісламського світу. Окрім того, вона відкрита для всіх бажаючих, незалежно від релігії.
  • Рукотворні острови Palm Islands – унікальні на весь світ. Вони найбільші та їх обриси у вигляді пальм та півмісяцю можна побачити з космосу.

Також у Дубаю постійно проводяться різноманітні конференції, виставки, фестивалі, тематичні заходи, проходять світові спортивні змагання, діють численні професійні майданчики для гри в теніс чи гольф, для їзди верхи.

Запитання та відповіді про відпочинок в Дубаї

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

У Дубаю сонячно та безхмарно протягом всього року. Тут рідко бувають дощі, а влітку зазвичай занадто спекотно. Іноді бувають піщані бурі. Для екскурсій та шопінгу краще обирати зиму, а для пляжів та купання – весну. Липень-серпень – не найкращий варіант, особливо для непідготовлених мандрівників. А от к середині осені туристи знову наводнюють місто та емірат.

  • Як розважитися в Дубаю?

Дубай багатий на розваги на будь-який смак. Тут є фактично все. Велетенські готельні комплекси пропонують цілі розважальні центри та тематичні парки. Нескінченні можливості тут і для любителів екстремального дозвілля. Можна орендувати гвинтокрил чи яхту, відправитися у сафарі пустелею, покататися на унікальному гірськолижному курорті. Обов’язково варто побачити тематичний парк Феррарі та один із найкращих аквапарків світу –  Wild Wadi.

  • Що ще варто знати туристам?

Дубай – знахідка для шопоголіків. Тут можна придбати будь-що, та ще й за вигідними цінами. В еміраті діє особлива система оподаткування, а сезонні знижки вражають розмахом. Повсюди – численні торгівельні моли та гігантські галереї.

  • Як замовити путівку в Дубай зі Львова?

Щоб замовити тур в Дубай зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Більше не доведеться самостійно перейматися організаційними клопотами! Наші фахівці візьмуть все на себе та допоможуть спланувати мандрівку найкращим чином.

open_bottom_text_article