м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Фуджейра

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Фуджейрі. ОАЕ чекає!

Фуджейра – один із наймолодших курортів та центр наймолодшого емірату. Поки що вона не настільки популярна, проте ситуація змінюється щороку. Проте ще є можливість спокійно та цікаво, без шаленого натовпу навіть у пік сезону відпочити на узбережжі Індійського океану.

Фуджейра – це справжня оаза посеред пустелі. Ритм життя тут відрізняється від більшості мегаполісів ОАЕ. Тет майже немає хмарочосів, проте є фантастична природа із різнокольоровими долинами та химерними гірськими пейзажами.

У Фуджейрі є власний аеропорт, проте він орієнтований переважно на приватні рейси. Дістатися міста можна від Дубаю. Відстань – близько 100 кілометрів. Тут курсують регулярні автобуси, а вартість таксі – фіксована.

Тури в Фуджейру зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Фуджейрі завжди буде насиченим та різноманітним. Тут завжди є що подивитися та куди піти.

  • Пам’ятки стародавніх поселень, що колись проживали ту, зберіглися в Археологічному музеї.
  • Унікальна пам’ятка – сади Айн Аль Мадаб, які розкинулися у підніжжя Хаджар. Частково вони природні, частково – рукотворні. Тут розкинулися і два басейни, наповнені гірськими мінеральними джерелами.
  • У парку регулярно проходять різні фестивалі, вистави, тематичні шоу та концерти, які допомагають туристам краще пізнати традиції та звичаї регіону.
  • Фортеця Ель-Хейль раніше була палацом еміра. Вона відрізняється оригінальною стилістикою, нетиповою для ОАЕ. Скоріш вона нагадує форт із баштою та бійницями.
  • За легендою, на старовинному мусульманському кладовищі у Діббі поховані перші воїни, які колись принесли іслам у цей регіон.

Запитання та відповіді про відпочинок у Фуджейрі

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Фуджейри не такий, як в інших еміратах. Території закривають гори Хаджар. Вони зупиняють пустельні вітри, проте такий перепад спричиняє численні опади та підвищену вологість. Їхати у Фуджейру краще у березні чи квітні та у вересні-листопаді. Взимку може бути надто прохолодно для купання та засмаги, а літо в ОАЕ занадто сухе та спекотне.

  • Як розважитися в Фуджейрі?

Фуджейра – не найпопулярніший емірат, проте інфраструктура тут не гірша. Особливо це стосується розваг. Місцева особливість – бої биків, на які їдуть з усіх еміратів. Також Фуджейра відома серед дайверів. Особливо пірнальників приваблюють коралові рифи та уламки кораблів Аль-Ака Біч. Від пляжу Сенді біч можна відплисти на екскурсію на острів Снупі. Для активного дозвілля є атракціони, екстремальні розваги. Можна покататися на конях, верблюдах чи віслюках. Для дітей створено величезний розважальний центр.

  • Що ще варто знати туристам?

Як і більшість еміратів, Фуджейра приємно здивує прихильників шопінгу. Тут є кілька торгівельних центрів із бутіками. Відомий і нічний ринок Фуджейра Корніш. Тут варто купувати сувеніри, національний одяг, вироби місцевих майстрів. Інший цікавий ринок – Масафі, де варто шукати гончарні вироби та килими.

  • Як замовити путівку в Фуджейру зі Львова?

Щоб замовити тур в Фуджейру зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми візьмемо на себе всі організаційні клопоти, допоможемо обрати ідеальну путівку та спланувати індивідуальну програму на будь-який смак та бюджет!

open_bottom_text_article