Польща

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Безтурботний відпочинок в Польщі

Польща – це країна, яка завжди захоплювала своєю багатою історією, пам’ятками старовини, надзвичайними культурними досягненнями, мальовничими ландшафтами, та, перш за все, гостинністю і дружелюбністю жителів.

Польща входить в десятку найбільш відвідуваних туристичних країн. На польських курортах створені бездоганні умови для оздоровлення та відпочинку. Крім унікальних мінеральних джерел тут пропонується спеціалізоване медичне обслуговування. Цілі бази та санаторії, що володіють унікальними природними ресурсами та всім необхідним для їх застосування з лікувально-профілактичними цілями, ховаються в мальовничих куточках країни, зазвичай поблизу національних парків або заповідників.

Багато санаторіїв пристосовані для лікування дітей. В оздоровчих закладах пропонується купання в лікувальних басейнах, споживання цілющих вод, інгаляції, полоскання, різноманітні мінеральні та термальні душі, а також грязелікування, лікувальна фізкультура, тощо. Висококваліфікований медичний персонал працює протягом року.

Тури в Польщу щоб побачити усе!

У Варшаві туристи зможуть відвідати безліч музеїв. Наприклад, національний, технічний, державний археологічний музеї, а також музей природної історії, музей Війська Польського, тощо. З архітектурних пам’яток можна виділити Королівський замок, Старе місто, середньовічний Барбікан, літній палац і розарій Лазенки. Готичний собор Св. Яна і костел Святого Хреста залишають по собі небувале враження. І дітям, і дорослим буде цікаво прогулятися по зоопарку.

Але це лише мала частина.

 • Основними визначними пам’ятками Кракова є Вавельський замок, собор Св. Станіслава, костел Св. Марії та незвичайна Печера дракона. У місті можна ознайомитися з державною Вавельський колекцією предметів мистецтва.
 • У Гданську найцікавіший польський морський музей, костел Св. Марії, ратуша в готичному стилі та будинок біржі.
 • Меморіальний музей пам’яті жертв фашизму і Освенцим знаходяться поблизу Лодзі. У самому місті є музей археології та етнографії.
 • У Білостоці обов’язково відвідайте сучасний Білий костел і православний собор.
 • В Познані необхідно побачити готичний собор, ратушу і Старе місто.
 • Справжньою перлиною архітектури, готичної ратушею 14-го століття може пишатися Торунь, місто Миколи Коперника. Воно знамените ще й залишками замку тевтонських рицарів, готичними та барочними особняками, ратушею і Старим містом.
 • У Щецині є кілька костелів, в числі яких – костел Св. Петра і Павла.
 • У Вроцлаві знаходяться костел Св. Іоанна Хрестителя, костел Св. Єлизавети, костел Святого Хреста, костел Богородиці, а також готична ратуша та королівський палац.
 • У місті Ченстохова, званому польським Лурдом, захоплюються вічним храмом монастиря Паулінів на Ясній Горі, де зберігається чудотворний образ Ченстоховської Божої Матері.
 • У місті Гнєзно, першій столиці Польщі, в кафедральному соборі увагу привертають ворота 12-го століття з рельєфним декором.
 • Варто також побувати у Величці та подивитися на давні соляні копальні.

Автобусні тури в Польщу зі Львова

Польща – це країна, ідеальна для туризму. Рідко в Європі можна зустріти таке розмаїття пейзажів при просуванні з півночі на південь: тут і золоті пляжі Балтійського моря, і Великі Мазурські озера, і гірські вершини Татр, і дикі гірські ланцюги Бескидів. Особливо виділяються національний парк Біловежа на кордоні з Білоруссю. Любителів пляжів вабить піщане балтійське узбережжя, а прихильників гір та активного дозвілля – лижні курорти Бельсько-Бяла (сезон – з грудня до середини березня).

Агенція «Love Travel» пропонує путівки в Польщу зі Львова з урахуванням бюджету та побажань. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, дадуть відповіді на всі питання та допоможуть зекономити час і зусилля, професійно вирішуючи всі організаційні нюанси.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.