м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Румунія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відкрийте для себе відпочинок в Румунії

Румунія на диво різноманітна: тут і безмежний блакитний Дунай, і прекрасні пляжі на чорноморському узбережжі, і просторі плоскі рівнини, і тісні ущелини з загадковими гори, і стародавні замки з сучасними містами. Це щедра земля, багата нафтою і газом, а також – нескінченними мінеральними джерелами. Це життєрадісна і гостинна країна, де є як сучасні добре облаштовані курорти, так і затишні куточки незайманої природи.

Румунія – країна з неабияким минулим, цікавим сьогоденням і перспективним майбутнім. Наполегливо стверджуючи свою самобутність і зберігаючи в первозданному вигляді пам’ятники своєї культури, різко кинувши виклик недавньому соціалістичному минулому, останнім часом Румунія рішуче встала на шлях кардинальних економічних та суспільних перетворені, і зараз викликає великий інтерес у всьому світі.

Тури в Румунію. Що подивитись?

Найбільші міста – Бухарест, Клуж-Напока, Тімішоара, Ясси, Брашов, Крайова, Констанца. Їх архітектурний вигляд склався під впливом сусідніх православних країн: Візантії, Сербії, Болгарії. Насправді країна представляє якийсь калейдоскоп культур.

  • В архітектурі Трансільванії сильно відчувається вплив готики. Міста дуже схожі на міста середньовічної Німеччини або Угорщини.
  • Даниною візантійському стилю є православні монастирі Молдавії і Буковини.
  • Відбиток Австро-Угорської імперії несе на собі Західна Румунія.
  • Констанца – місто в римському і османському дусі.
  • Бухарест – це не на що не схожий франко-румунський стиль архітектури.

У Бухаресті обов’язково варто відвідати художній музей Румунії; національний історичний музей, численні палаци, монастирі та церкви. У Брашові – історичний музей, готична Чорна церква, а неподалік – замок Бран, всесвітньо відомий замок Дракули.

В Алба-Юлії – найстаріший музей Румунії, відкритий ще в 1794-му році. В Ораді – приходська церква, в якій похований угорський король Ласло I Святий. В Синаї – літній королівський палац “Пелеш”.

Автобусні тури в Румунію зі Львова

Румунія – це приємний теплий клімат, чудові ландшафти, життєрадісний, працьовитий народ. Саме тут розташована третина всіх європейських мінеральних або термальних вод. Відомі бальнеологічні курорти – Бейле-Фелікс, Бейле-Херкуланее, Ефори-Норд.

Морські курорти – Констанца, Мамая, Ефорія, Мангалія. Для прихильників гірських лиж та активного відпочинку – Синая, Буштені, Передял, Пояна Брашов. Сезон триває з грудня по березень.

Місцева кухня і знамениті румунські вина не залишать байдужими навіть найвибагливішого гурмана. Румунська кухня відрізняється великою кількістю овочів і м’яса: суп з м’ясними кульками і овочами, суп з рубця, тушковані овочі, голубці з капустяного і виноградного листя, копчене козяче м’ясо, тощо. Румунська кукурудзяна каша поєднується буквально з усім. Типові десерти – напівкруглий пиріг з начинкою і бріош. Поширені турецькі солодощі.

Замовляйте путівки в Румунію зі Львова в агенції «Love Travel», і більше не доведеться перейматися через організаційні дрібниці. Всі питання швидко та професійно вирішать наші фахівці. Ми також допоможемо підібрати кращий тур під будь-які побажання та бюджет.

open_bottom_text_article