Шрі-Ланка

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на Шрі-Ланці, біля пальм та океану

Шрі-Ланка – це острів в Індійському океані, розташований неподалік від південного берега Індії, раніше відомий як Цейлон. Для відпочинку на Шрі-Ланці створені всі умови: білосніжний пісок узбережжя на північному сході, кокосові пальми, кришталево чиста сапфірова вода, підводні коралові сади, останки затонулих кораблів та мілководдя, всіяні рибами дивовижного забарвлення. Це лише частина всі безмежних багатств, які здатен подарувати Індійський океан.

Символом Шрі-Ланки є відомий у всьому світі цейлонський чай, який вирощується в долинах, захищених гірським масивом від північних вітрів. Завдяки кліматичним умовам місцевий чай має ніжний смак і аромат.

На Шрі-Ланці надзвичайно різноманітний тваринний і рослинний світ. Наприклад, з кількасот видів птахів майже половина – постійні мешканці острова, а окремі кілька десятків зустрічаються лише тут. Місцевий символ серед тварин – слони. Незважаючи на суттєве зниження їх численності, великі стада ще можна зустріти в національних парках Ялла та Удавалаве.

Що необхідно знати перед поїздкою на відпочинок у Шрі-Ланку?

Шрі-Ланка багата й на культурні та історичні пам’ятки:

  • Легендарний трикутник, який охоплює пам’ятки 2000-річної давнини – це перша давня північна столиця Анурадхапура, середньовічна східна столиця Полоннарува та останній центральний бастіон правителів незалежної сингальської держави – Канді.
  • Мальовнича гора Сігірія в центрі острова – одна із головних природних пам’яток. Тут збереглися залишки палацу 5-го століття. До них ведуть довжелезні круті сходи, що проходять між лапами гігантського лева.
  • Дамбулла – це величезний ізольований скельний масив. Тут – фантастичний храм 1-го століття до н.е., побудований за часів правління короля Валагамбу. Кам’яний храм сплячого Будди є найбільшим печерним храмом в Південній Азії. На території знаходиться найбільша колекція статуй Будди, багатьом з яких понад 2000 років.
  • По дорозі з Дамбулла в Канді розташовується містечко Матале, відоме своїми плантаціями спецій і фабрикою з виробництва батика.
  • Королівський ботанічний сад в Пераденії один з кращих в Азії. Вже майже 200 років він розташований в закруті річки Махавелі, найбільшої річки Шрі-Ланки. Це 67 гектарів витонченої краси з рідкісними пальмовими алеями, з величезною кількістю різних видів тропічної рослинності.

І це лише незначна частина місць, що неодмінно заслуговують на увагу. Численні пам’ятники архітектури Шрі-Ланки визнані світовою культурною спадщиною ЮНЕСКО.

Авіа тури на Шрі-Ланку зі Львова: ціни та особливості

На Шрі-Ланці поширені різні види спорту: водні лижі, серфінг, віндсерфінг, підводне плавання, вітрильний спорт, катання на бананах і водних мотоциклах, тощо. Щоденно тут пропонуються екскурсії на коралові острови, плавання з маскою, трубкою і ластами, круїзи та мандрівки.

Для допитливих прихильників екскурсійної частини – численні екскурсії з відвідинами унікальних пам’яток архітектури, включаючи стародавні міста, старовинні монастирі, королівські палаци, сади, іригаційні системи. Спадок давніх цивілізацій тут тісно переплітається із сучасними досягненнями цивілізації.

Щоб не перейматися організаційними клопотами та плануванням, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть обрати тур на Шрі-Ланку зі Львова для довгоочікуваної відпустки.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.