Швейцарія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в ідеальній Швейцарії, гірськолижний та екскурсійний

Швейцарія – це Європа в мініатюрі. Вона увібрала всі чарівні контрасти, пропонуючи мандрівникам рідкісне поєднання природних і створених людськими руками пам’яток.

Швейцарія – невелика мальовнича країна в самому центрі Європи з унікальною красою Альпійських хребтів, величезних гірських долин, кришталево чистих озер і швидких гірських річок. Це особливий світ, строката мозаїка різних культур, мов і традицій. Це одна із небагатьох країн світу, де завжди можна відпочити душею, знайти спокій та внутрішню гармонію, забути про проблеми.

Величні гори, бурхливі водоспади, мальовничі схили, елегантні міста, знамениті курорти вражають уяву і викликають захоплення.

Насолодитися неповторною природою гірської країни щорічно приїжджає кілька мільйонів туристів. Швейцарія – це 140 лижних центрів, третина з яких може бути зарахована до кращих курортів світу. Найвідоміші з них – Давос, Церматт, Сант-Моріц, Гріндельвальд, Саас-Фе, Кран-Монтана. Майже півроку триває сезон у горах, а на льодовиках – взагалі весь рік.

Що необхідно знати перед вибором туру в Швейцарію?

Ось лише кілька цікавих фактів, якими відома Швейцарія:

  • Більшу частину країни займають Альпи. На кордоні з Францією розташований гірський масив Юра. На південний схід від нього тягнеться горбкувате, з великою кількістю казкових гір плоскогір’я, найвища точка якого – гора Напф, близько 1400 метрів.
  • Найвища альпійська вершина Монблан знаходиться на кордоні Франції та Італії, і лише один схил цього масиву заходить в Швейцарію. Найвища точка країни – пік Дюфур, що височіє на 4634 метри.
  • На території Швейцарії понад тисячу льодовиків загальною площею близько 1200 квадратів. Найбільший серед них – Великий Алецький. Найвідоміші та найвищі перевали – Великий Сен-Бернар, Симплон, Готтард, Берніна
  • В Швейцарії – 10 пам’яток, що входять до переліку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Серед них старе місто Берна, три замки Беллінцони, виноградники Лаво, бенедиктинський жіночий монастир 8-го століття в Мюстере.
  • Країна багата на маленькі міста з неповторним колоритом, такі як Біль, Золотурн, Кур, Дісентіс, Гуарда і Шплюген, Ла-Шо-де-Фон, Афолтерн і Емменталь, Ромон.

Автобусні тури в Швейцарію зі Львова: ціни та особливості

Зима в швейцарських Альпах – це ідеальні умови для різних видів спорту: сотні кілометрів першокласних трас, налагоджена інфраструктура, найвищий рівень безпеки.

З країною тісно пов’язана історія гірськолижного спору. Вже на початку 20-го століття тут проводилися міжнародні лижні гонки. А Зимові Олімпійські ігри в Санкт-Моріц стали початком зльоту гірськолижного спорту.

Швейцарія пропонує не тільки лижний спорт, а й всі інші види зимових розваг: катання в запряжених кіньми санях і собачих упряжках, керлінг, сніжний серфінг, ковзани, санки, мотосанки.

Романтичні містечка з брукованими вуличками, що загубилися між ущелин, села під черепичними дахами, самотні засніжені ферми серед альпійських лугів – так виглядають швейцарські спортивні центри.

Щоб не затьмарювати довгоочікуваний відпочинок плануванням та організаційними клопотами, до туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть обрати тур в Швейцарію зі Львова з урахуванням всіх побажань та бюджету!

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.