Словаччина

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Активний відпочинок в Словаччині

Словаччина – це унікальні цілющі термальні і мінеральні джерела, вражаюча природа, ефектні гірські вершини і численні середньовічні замки з багатою історією. Завдяки цьому вона цілком може позмагатися з «ветеранами» екскурсійного туризму.

Оздоровлення в санаторіях і будинках відпочинку допомагає навіть від самих серйозних недугів, а до того ж не б’є по кишені при гідному рівні сервісу. Тут налічується понад тисячу термальних і мінеральних джерел.

Курс лікування варто доповнити прогулянками по мальовничих національних парках і заповідниках. У Словаччині їх цілих 25, наігарніший – «Низькі Татри». А прийшовши в тонус, можна згадати і про екстрім: рафтинг по звивистих гірських річках, спуски в таємничі печери, озерний дайвінг – яскравих вражень вистачить надовго. У країні 63 водних потоки, придатних для водного туризму. Ними сплавляються  на човнах, каяках, байдарках і каное.

Гірськолижні спуски Словаччини – безпечні і добротні. Вони навряд вразять професіоналів і любителів гострих відчуттів, але відмінно підходять для новачків та сімейного відпочинку. Тут є школи з кваліфікованими інструкторами, безпечні траси і зручні підйомники.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Словаччину?

Основні туристичні центри Словаччини:

  • Братислава – маленька і затишна столиця. Головна площа поєднує готику, бароко і класицизм. Ратушу оточують споруди різних часів, старовинні собори і бруковані вулички. На околицях процвітають виноградники, ферми та поля.
  • Тренчин славиться замком 11-го століття. Біля підніжжя петляють все ті ж середньовічні вулиці з ресторанами, музеями та храмами всіх конфесій. Звідси рукою подати до курорту з гарячими джерелами і хамамами.
  • Прешов примітний костелом Св. Миколая та замком Шарішський град, в передмісті якого варять смачне пиво.
  • Кошице не втрачає зв’язок з сучасністю: історичний центр зберігся відмінно, але навколо розрослися індустріальні райони, що забезпечують країну незамінними ресурсами.
  • Найвідоміші гірськолижні курорти – Високі і Низькі Татри. У Низьких Татрах більше можливостей для досвідчених підкорювачів вершин: проводяться престижні змагання, є окрема зона з надскладними спусками для профі.
  • Найпопулярніший регіон для катання – Штрбське Плесо з мальовничим озером, на берегах якого обладнані слаломні і швидкісні спуски, трампліни для стрибків, стадіон та критий басейн.
  • У списку лікувальних курортів – Пієштяни з корисною гряззю, Смрдакі з сірководневою мінеральною водою, Бардіївські Купелі з «кисневою дорогою», Раєцке-Тепліце з численними купальнями і Дудинце з легендарною за складом та властивостями водою.

Автобусні тури в Словаччину зі Львова: ціни та особливості

У Словаччині помірний континентальний клімат з вираженою висотною зональністю. Найхолодніший місяць – січень, найтепліше в липні і серпні. Восени часто йдуть дощі, а взимку в горах нерідко буває вітряно. Гірськолижний сезон триває з листопада по березень. Туристичний сезон для екскурсій і оздоровлення – травень-вересень.

Більшість п’ятизіркових готелів розташовані в Братиславі. Основа номерного фонду – трьох- і чотиризіркові комплекси. Готелі пропонують більше різноманітних розваг, ніж санаторії. Є також великий вибір кемпінгів і приватних хостелів, мережа яких активно розростається і розвивається.

Тепер не потрібно витрачати дорогоцінний час на планування та організаційні питання, адже можна одразу замовити тури в Словаччину зі Львова у туристичній агенції Хіт Тревел. У нас – різні та насичені програми за доступними цінами. Ми постійно розробляємо нові маршрути та вдосконалюємо вже існуючі, а консультанти завжди допоможуть визначитися з вибором.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.