Танзанія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Танзанії, на африканському материку

Екзотичні країни та пляжний відпочинок – саме те, любов до чого поєднує туристів з усього світу. З кожним роком розвивається все більше напрямків, і вже зараз, окрім загальновідомих маршрутів, можна обрати і щось дійсно незвичне та оригінальне.

Саме таким стане відпочинок в Танзанії чи тури на Занзібар. Розмаїття та особливий культурний колорит африканської країни привертає увагу не менше, ніж численні чисті пляжі та казкові природні пам’ятки, зустріти які неможливо у жодному іншому регіоні.

Населення Танзанії привітно ставиться до туристів. Обслуговування – типове для арабських країн, хоча з кожним роком сервіс все швидше наближається до європейських стандартів та рівня. У ресторанах, наприклад, можна скуштувати як суто екзотичні національні, так і звичні європейські страви.

Місцева фішка – сувеніри. Тут можна задешево придбати вироби із дорогих матеріалів: ебенового дерева, мильного каменю, малахіту, шкіри, з коштовними інкрустаціями гранатами, рубінами, смарагдами, сапфірами, турмалінами та навіть алмазами. Тут також видобувають рідкісний місцевий мінерал – танзаніт.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Танзанію?

Додома – столиця Танзанії. Але практично кожен регіон має свої особливості, варті уваги:

  • Занзібар, Пемба та Мафія – найвідоміші курорти. Їх узбережжя також ідеальні для водного спорту та глибоководної рибалки.
  • Серед великих та потенційно цікавих міст – Дар-Ес-Салам та Мванза. В музеї Дар-Ес-Салама можна зануритися у химерний світ місцевої культури та обрядів.
  • Кіліманджаро, Тарангіре, Руаха, Селус, Аруша – це лише неповний перелік національних парків та заповідників Танзанії.
  • Неодмінно варто відвідати Хосани. На території заповідного лісу збереглася остання популяція мавп-колобусів.
  • Плато Маконде славиться виробами місцевих майстрів. Численні сувеніри виконані у аутентичній техніці різьблення маконде.

Відпочинок в Танзанії – це також дельфіни бухти Кізімказі, леви Серенгеті, захоплююче сафарі, кратер Нгоронгоро, неповторне розмаїття флори та фауни, «дикий» відпочинок на будь-який смак та розкішні готельні комплекси.

Авіа тури на острів Занзібар у Львові: ціни та особливості

Найкращий час для відпочинку на Занзібарі та у Танзанії – червень-жовтень або грудень-березень. Тут яскраво виражені дощові сезони, протягом яких зливи йдуть майже безперервно, а отже – більшість розваг та можливостей недоступні, а іноді й небезпечні.

Проте клімат відрізняється, в залежності від регіону. На материковій частині країни він більш сухий, коли на острівній – вологий тропічний. Восени – короткочасні дощі, а от тривалі зливи зазвичай припадають на весну. Лютий-березень – найтепліші місяці, липень-серпень – прохолодніші.

Розмаїття готельної бази варіюється від простих бюджетних номерів до розкішних елітних комплексів. На Занзібарі поширені напівпансіони.

Щоб не турбуватися через планування довгоочікуваної відпустки, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел та замовляйте тури у Танзанію зі Львова. Ми організуємо відпочинок на Занзібарі на будь-який смак, враховуючи всі потреби, побажання та бюджети. А остаточно визначитися з вибором допоможуть наші досвідчені консультанти.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.