Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок на морі в Тунісі зі Львова

Серед цікавих для відпочинку країн на беззаперечну увагу заслуговує невеличкий, але гостинний та дружній Туніс. Серед усіх арабських країн саме Туніс вважається одним із найбільш європеїзованих. Характерний місцевий колорит тут тісно переплітається із сучасним сервісом та туристичною інфраструктурою.

Серед переваг відпочинку у Тунісі:

  • Чисті та широкі пляжі. Серед них – муніципальні та приватні пляжі готелів, кожен із яких має власну обладнану ділянку.
  • Сімейне дозвілля. Для дітей – дитячі центри, атракціони, аніматори, спеціальні програми.
  • Сервіс. При порівняно низьких цінах рівень обслуговування щороку зростає. Більшість готелів користується системою «все включено».

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Туніс?

Плануючи мандрівку до Тунісу, неможна забувати про його найцікавіші пам’ятки.

  • Джебра – один із найпопулярніших курортів. За словами Гомера, саме тут колись пристав до берега міфічний герой Одіссей зі своєю командую. Місцева архітектура вирізняється самобутністю, а мальовничі пейзажі приємно доповнює комфортний клімат.
  • Туніс – мініатюрний Париж. Столична центральна забудова датується періодом французької колонізації, тож зберегла всі її характерні риси. Архітектура та загальна атмосфера нагадують славнозвісні Єлисейські поля.
  • Руїни Карфагену – спадщина давніх цивілізацій. Тут можна провести не один день, постійно відшукуючи щось нове.
  • Кейруан – релігійна столиця країни. Мечеть Кейруану – четверта за розміром на арабському Сході.
  • Сахара – диво природи. Велетенська пустеля – унікальна та неповторна в усьому світі. Бажаючі можуть відправитися у незабутню мандрівку на верблюдах або у сафарі на джипах.
  • Бардо – національний державний музей, де зібрані численні мозаїки та інші пам’ятки ще з епохи Стародавнього Риму. В експозиції відображені всі важливі історичні етапи розвитку та життя Тунісу.

Багатий Туніс і на інші музеї, середньовічні мечеті та храми, старовинні культурно-історичні пам’ятки. Дивовижним чином Туніс поєднує у собі арабську екзотику та європейський комфорт, що просліджується повсюди: від готельного обслуговування до місцевої кухні.

Тури в Туніс літаком зі Львова: ціни та особливості

Під час відпочинку у Тунісі на гостей чекає насичена та різноманітна програма, численні екскурсії, комфортний пляжний відпочинок, екстремальні розваги, активний спорт, оздоровлення, тощо.

Країна славиться таласотерапією. За рівнем її розвитку Туніс – на другому місці у світі. У місцевих оздоровчих центрах досконало використовуються всі доступні ресурси: море, повітря, цілющі водорості, солі, грязі, тощо. Поширені спа-центри та центри краси.

Подібно іншим арабським країнам, шопінг у Тунісі має характерні особливості. Окрім звичайних торгівельних центрів, варто звернути увагу на вироби місцевих майстрів: килими, кераміку, текстиль, чеканку, скло, плетені вироби.

Тури в Туніс зі Львова від туристичної агенції Хіт Тревел – чудова можливість не перейматися організацією та плануванням. У нас – тільки перевірені перевізники та місця розташування, численні цікаві маршрути і насичені програми, та все це – за доступними цінами.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.