м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Аланія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Аланія зі Львова. Туреччина чекає!

Розташування Аланії на перший погляд може здатися недостатньо зручним, проте це не так. Зараз це один із найпопулярніших та найулюбленіших туристами з усього світу курортів, що славиться своїми унікальними багатствами у поєднанні із сервісом, шо стає все кращим кожного року.

Аланія пропонує гостям зручні умови та численні розваги. Сюди їдуть за пляжним відпочинком, активним дозвіллям, бурхливим нічним життям, релаксом та оздоровленням. До того ж, поки що тут одні з найвигідніших цін.

Аланія – містечко в Туреччині, що відоме ще й своєю неповторною атмосферою. Скелястий мис навпіл розділяє мальовниче узбережжя. Місцеві пляжі не дарма вважаються одними з найкращих у країні. Вони однаково доглянуті, облаштовані та прибрані навіть у піковий сезон, коли наплив туристів найбільший. Всі готелі ретельно дбають про порядок на власній території.

Тури в Аланію літаком зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Аланії завжди буде насиченим та різноманітним. Тут – численні пам’ятки, тож не доведеться сумувати і прихильникам екскурсійної програми.

  • В першу чергу варто побачити головний символ міста. Славнозвісна восьмикутна червона вежа в Кизил-Куле була побудована у 13-му столітті із класичної червоної цегли, якій і завдячує своїм кольором. Її розміри – близько 30 метрів у висоту та в діаметрі.
  • Головна мечеть Аланії також збудована у 13-му столітті. Згодом її зруйнували, проте у 16-му столітті її знову відбудував султан Сулейман Законодавець.
  • Мавзолей Аксебе Турбесі датується 30-ми роками 13-го століття. Це одна із найдавніших міських споруд. Разом із ним – судноверф Терсане.
  • Візантійська фортеця Іч-Кале велично височіє на пагорбі. Її стіни тягнуться вздовж півострова на 6 км. За ними ховаються руїни самого замку. Особливо мальовничі краєвиди тут вночі.

Запитання та відповіді про Аланію

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Аланії типовий для Туреччини. Купальний сезон простягається із квітня до листопада. За рахунок субтропічному середземноморському клімату тут він триває довше. А от просто плюсова температура, комфортна для прогулянок, триває протягом всього року. Літо може бути занадто спекотним для непідготовлених туристів. У такому випадку краще обрати оксамитовий сезон, коли море ще тепле, а от сонце вже значно лагідніше.

  • Як розважитися в Аланії?

Пляжі Аланії привертають увагу Блакитними прапорами. Переважно вони піщані, обладнані шезлонгами, роздягальнями та іншими зручностями. Також неодмінно варто відвідати етнографічний та археологічний музеї, а разом з ними – славнозвісний музей Мустафи Кемаля Ататюрка у його колишньому будинку, де зібрані його речі, документи та інші історичні свідчення.

  • Додаткова інформацію про Аланію

Найближчий аеропорт до Аланії розташувався у 40 км, в містечку Газипаша. Проте туристи зазвичай прибувають в аеропорт Анталії, що знаходиться у 125 км. Від нього регулярно курсують рейсові автобуси. Також Аланія багата на різноманітні магазини та ресторани. Варто скуштувати середземноморські страви, а у невеликих аутентичних кафе – національну кухню. Неодмінно на увагу заслуговують і східні турецькі солодощі. На шопоголіків чекає гігантський Східний базар.

  • Як замовити путівку в Аланію зі Львова?

Щоб замовити тур в Аланію зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо визначитися з вибором та розпланувати програму за вашими побажаннями та бюджетом.

open_bottom_text_article