м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Бодрум

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Бодрум зі Львова. Туреччина чекає!

Бодрум – один із найцікавіших та наймальовничіших курортів Туреччини. Яскраве, живе місто розкинулося на казковому півострові, оповитому низками затишних бухт. Сюди їдуть на пляжі та за активними розвагами. Готелі ретельно доглядають за власною територією та бездоганно облаштовують її для туристів.

Сучасний Бодрум знаходиться на місті славнозвісного стародавнього Галікарнасу. Колись тут знаходився містичний та вражаючий Галікарнаський мавзолей, одне із семи див світу. З роками його зруйнували землетруси, а залишки грандіозної споруди зберігаються у Британському музеї у Лондоні. Проте відвідати його батьківщину можна й лосі.

Тури в Бодрум літаком зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Бодрумі завжди буде насиченим та різноманітним. Тут збереглися численні свідоцтва стародавніх цивілізацій, які межують із сучасними будинками.

  • На півночі досі діє старовинний амфітеатр. На його сцені проводяться концерти, вистави, музичні фестивалі. Тут можуть розміститися до 13 000 глядачів.
  • З будь-якого куточка міста можна помітити замок Св. Петра, що датується 1430-ми роками. Колись для його спорудження використовувалися матеріали Галікарнаського мавзолею. Тепер тут облаштували музей підводної археології, серед експозицій якого можна побачити залишки затонулих кораблів та інші артефакті з дна.
  • На заході розташовані відреставровані Міндоські ворота із фрагментом стіни. Свого часу тут був головний вхід у Карійську столицю.
  • Біля узбережжя знаходиться Чорний острів. На його цілющі грязі та мінеральні джерела їдуть за лікуванням та оздоровленням. Також тут розвинений дайвінг.

Запитання та відповіді про Бодрум

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Бодруму типовий для Туреччини – помірний середземноморський. Сезон триває з травня до листопада. Дощів майже немає, а води Егейського моря прогріваються до комфортної температури. Від надмірної спеки рятує освіжаючий бриз.

  • Як розважитися в Бодрумі?

У Бодрумі не доведеться сумувати. Це серце нічного життя країни. По всій території розташовані дискотеки, бари та клуби. Це не найкращий вибір для прихильників тихого релаксу, а от активна молодь та компанії знайдуть розваги на будь-який смак. У Бодрумі також є всі типові екстремальні розваги. Тут – ідеальні умови для водного спорту, серфінгу, дайвінгу. Десятки різноманітних центрів та шкіл діють по всьому узбережжі. Є й в них й програми для новачків, і для досвідчений екстремалів.

  • Додаткова інформація для туристів?

Великий аеропорт Мілас-Бодрум знаходиться у 36 км від курорту, і звідти регулярно курсують автобуси з урахуванням розкладу літаків. У місті багато інтернаціональних ресторанів із кухнею на будь-який смак. А от національні страви краще куштувати в невеличких аутентичних кафе. Зазвичай найколоритніші заклади ховаються на непримітних вулицях та на ринках між торговими пядами.

  • Як замовити путівку в Бодрум зі Львова?

Щоб замовити тур в Бодрум зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Вам не доведеться самостійно перейматися організаційними клопотами, адже наші фахівці візьмуть всі турботи на себе! Ми допоможемо обрати ідеальну путівку під будь-який смак та бюджет!

open_bottom_text_article