м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Даламан

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Даламан зі Львова. Туреччина чекає!

Даламан – невеличке та затишне курортне місто та однойменний район в Туреччині. Розкинувся він на узбережжі Середземного моря. Він приваблює мальовничими пейзажами, чистими пляжами та теплим морем. Славиться він і недоторканими куточками та унікальними ландшафтами. Рівнинна місцевість межує із гористими ділянками.

Мальовничі бухти Даламану створені для релаксу, яхтингу, морських круїзів та прогулянок. Найвіддаленіших недоторканих куточків можна дістатися лише водою, коли інші доступні лише з узбережжя.

Тури в Даламан літаком зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Даламані завжди буде насиченим та різноманітним.

  • Поблизу збереглися красномовні руїни античних поселень – стародавня спадщина забутих цивілізацій. Варто відвідати півострів Капідаг, на якому розкинулися Лідай, Ліссай та Крия. На території майже не бували археологи та дослідники.
  • Лікійські гробниці – одна із найвідоміших та унікальних пам’яток. Вони височіють над морем прямо у скелях. Стародавні лікійці вірили, що таким чином наближують душі померлих до небес, подалі від землі.
  • У 30 км від Даламану знаходиться селище Чогмен, а біля нього – ще одне стародавнє поселення Гіппоком. Воно також відоме історичними похованнями.
  • Прісноводне озеро Кейджегіз – водойма, що колись відокремилася від моря. Прямо посередині – острів, де колись знаходилася в’язниця. Тут відпочивають любителі рибалки, серфінгу, вітрильного спорту. Спеціальні дамби забезпечують постачання вузьких каналів.
  • Невеличкий пляжний острів Істузу – один із найпривабливіших пляжів у світі. З одного боку його омиває море, а з іншого – прісна вода.

Запитання та відповіді про Даламан

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Найкраща погода для відпочиваючих – з травня по жовтень. Влітку – пік туристичного сезону. Проте у цей час буває занадто спекотно та людно. Для активних розваг, екскурсій та релаксу поза межами пляжів ідеально підходять весна та осінь.

  • Як розважитися в Даламані?

Даламан відомий різноманітними оздоровчими програмами. Тут активно використовують грязі, властивості цілющих джерел, тощо. Сюди їдуть лікувати захворювання суглобів та кісток, ревматизм, дерматологічні проблеми. За легендою, місцеві грязі та природні басейни полюбляла сама Афродіта. Розвинений на курорті й рафтинг. Тут є різні маршрути різного рівня складності. Є й найпростіші для новачків та більш складні для досвідчених екстрималів.

  • Додаткова інформація для туристів?

У Даламані зручна транспортна розв’язка. Міжнародний аеропорт розташований неподалік від центру міста. Шопінг у Даламані не найкращий. Проте варто звернути увагу на сувеніри із оніксу та натуральний текстиль: бавовну і шовк. Обов’язково необхідно спробувати східні солодощі, м’ясні страви, протестувати косметику ручної роботи, відвідати місцеві кав’ярні.

  • Як замовити путівку в Даламан зі Львова?

Щоб замовити тур в Даламан зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо обрати ідеальну путівку та спланувати програму, враховуючи всі побажання та бюджет. Не доведеться самостійно турбуватися щодо організаційних питань!

open_bottom_text_article