м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Фетхіє

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Фетхіє

Фетхіє не даремно прозвали Містом сонця в Туреччині. Мальовничий курорт розкинувся на узбережжі Середземного моря. Довга смуга пляжів уздовж бірюзових лагун з іншої сторони захищена лісистим підніжжям гір. Важно відшукати кращий варіант для безтурботного відпочинку.

Тури у Фетхіє – це справжні пляжі Клеопатри, цілюще повітря, насичена екскурсійна програма по місту та околицям, бездоганний сервіс та численні екстремальні і спортивні розваги для прихильників активного дозвілля.

Тури в Фетхіє зі Львова: ціни та особливості

Щоб урізноманітнити пляжне дозвілля, зверніть увагу на екскурсійну програму. Адже регіон славиться не лише сонячним узбережжям, а я багатою історичною та культурною спадщиною.

  • Головна пам’ятка, яку неодмінно варто відвідати кожному туристу – Лікійські гробниці. Містичні та таємничі, вони висічені прямо у скелі. Створені вони за давньою традицією: місця поховання мали бути якомога ближче до неба. У найвищій точці – стародавня гробниці правителя Амінтаса.
  • Окрім гробниць, варто відвідати й безпосередньо лікійське місто. У Тлосі збереглися численні античні споруди. А Пінар вражає власними скельними похованнями та справжнім амфітеатром.
  • На пагорбі збереглися залишки лицарської фортеці. Вона датується більш пізньою епохою.
  • Для прихильників природи – національний парк Сакликент. Посеред нього – бурхлива річка та мальовнича ущелина.
  • Інший національний заповідник – «Блакитна лагуна». Він розташований у селищі Олюденіз. Біля нього збираються фанати параглайдингу та інших екстремальних розваг. Їх приваблюють схили гори Бабадаг.
  • А для шанувальників містичних таємниць та моторошних історій – село-привид Каякей із закинутими у повоєнні часи будинками та храмами.

Фетхіє зі Львова. Що варто знати?

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Фетхіє дуже комфортний. Протягом року панує приємна температура. Цьому сприяє велика кількість гір та тінистих лісів, а також – близькість Егейського моря. Сезон дощів триває з грудня до березня. Основний туристичний сезон – з квітня по листопад. Через вологість та географічне розташування навіть серпнева спека переноситься легше. З жовтня до грудня триває оксамитовий сезон.

  • Як розважитися в Фетхіє?

В околицях Фетхіє безліч мальовничих пляжів. Найгарнішими вважаються пляжі селища Олюденіз. Найближчий – Чалиш. Щороку у Фетхіє подорожують прихильники дайвінгу. У деяких центрах можна занурюватися навіть із дітьми. Наприклад, у бухті Дальян. А для досвідчених пірнальників – риф Барракуда та печера Афкуле.

  • Що ще варто знати туристам?

Більшість ресторанів, кафе та інших закладів у Фетхіє зосереджені біля узбережжя. Місцева кухня вражає прянощами та соусами. Зверніть увагу на мезе, кебаби, морепродукти та місцеву випічку. Окрім того, тут недорогий шопінг. Окрім типових курортних сувенірів варто звернути уваги на спеції, солодощі та чаї. Дешево можна купити й хутро, шкіру, текстиль, кераміку та ювелірні вироби.

  • Як замовити путівку в Фетхіє зі Львова?

Щоб замовити тур в Фетхіє зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Вам не доведеться самостійно турбуватися через організаційні проблеми. Ми вирішимо всі питання на найвищому рівні!

open_bottom_text_article