м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Ізмір

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Ізмірі, Туреччина

Ізмір – одне із семи античних міст, які претендують на звання батьківщини Гомера. Розкинулося воно навколо просторої бухти на східному узбережжі Егейського моря. Окрім того, це один із найбільших економічних та бізнес-центрів.

На початку 20 сторіччя тут сталася жахлива пожежа. Проте з того часу місто відбудували. Зараз воно не поступається класичному середземноморському європейському курорту. Проте подекуди збереглися сліди античного минулого. Їх варто шукати поблизу агори. А величезний базар вражає характерним Турецьким колоритом.

Тури в Ізмір зі Львова: ціни та особливості

Ізмір – стародавнє місто, тож його історична частина дійсно вражає.

  • Його символ – вишукана Годинникова вежа, збудована на площі Конак у мавританському стилі. Її побудували на честь сходження султана Абдул-Хаміда II на трон.
  • Обов’язково відвідайте блакитну мечеть Яли, Державну оперу та огляньте місцеві адміністративні споруди.
  • Поблизу площі Конак розташований галасливий базарний квартал Кемералті, відомий далеко за межами міста.
  • В Ізмірській бухті – численні пароми, які переплавляють гостей на інший берег. Саме там розташувався найсучасніший квартал Каршияка.
  • В єврейському кварталі вулиці Даріо Морено прихований незвичайний вуличний ліфт. На ньому можна піднятися у верхні райони, з яких відкриваються приголомшливі краєвиди.
  • На горі Пагус – найвища точка – фортеця Кадіфекалі. В середині збереглися кріпосні стіни, візантійські підземні цистерни та затишні кафе.

Окрім того, в Ізмірі зручна транспортна розвязка. Звідси можна легко поїхати на екскурсію до легендарного Ефесу, Трої чи Пергаму.

Путівки в Ізмір. Що потрібно знати?

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат Ізміру – помірний середземноморський. Сухе та спекотне літо зміняє прохолодна зима з дощами. Купатися сміливо можна із травня до вересня. Завдяки близькості Егейського моря тут доволі комфортно навіть у липні та серпні. А от для екскурсій краще обрати кінець весни чи початок осені.

  • Як розважитися в Ізмірі?

В Ізмірі десятки дайвінг-центрів. Вздовж скелястого узбережжя тягнуться підводні розщелини та печери. Видимість за сприятливої погоди сягає 25 метрів. Поблизу курорту є розкішний підводний парк із затонулим торгівельним кораблем, точною копією судна 600 року до н.е.

  • Що ще варто знати туристам?

Як і по всій Туреччині, в Ізмірі варто звернути увагу на хутро, шкіру, текстиль та ювелірні прикраси. У місті безліч підприємств, тож і ціни приємно дивують. Центр торгівельного життя – базар Кемералті, на якому знайдеться, здається, будь що. Також цікаві легкі фруктові вина, виготовленні у селищі Ширіндже. Турецькі солодощі відомі по всьому світі. Особливо – численні смаки та варіації лукуму. А у ресторанах варто неодмінно спробувати кебаби, долму та бахлаву. Специфіка ізмірської кухні – величезна кількість морепродуктів.

  • Як замовити путівку в Ізмір зі Львова?

Щоб замовити тур в Ізмір зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо визначитися з вибором, спланувати програму та втілити у життя відпустку вашої мрії в Туреччині! Більше не доведеться перейматися будь-якими організаційними турботами!

open_bottom_text_article