м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Мармарис

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Мармарисі

Мармарис – один із найпопулярніших курортів Туреччини. Він же – найбільш європейський. Тут чудова інфраструктура та сервіс. І все це – у поєднанні із усамітненим розташуванням в тихій бухті.

Попит на тури в Мармарис зі Львова не падає останніми роками. Тут панує ідеальний курортний клімат. Біля спокійного моря можна сміливо відпочивати з сім’єю та малими дітьми. Мальовничі краєвиди бухти вражають і з узбережжя, і з морських круїзів. Окрім того, Мармарис відомий бурхливим нічним життям та має звання найбільш танцювального міста Туреччини.

Тури в Мармарис зі Львова: ціни та особливості

Плануючи відпустку в Мармарисі, необхідно врахувати його специфіку. Весь курорт поділений на кілька зон:

  • Армуталан – найбільший та бюджетний район. Тут безліч розваг, магазинів, ресторанів, тощо. А поблизу у лісі ховається казковий водоспад Джаміавлу. Велотуризм та походи особливо поширені саме навколо Армуталану.
  • Саригерме – район для сімейного спокійного відпочинку. Незважаючи на те, що поблизу розташований аеропорт, тут затишно та комфортно. А головне – безпечно для дітей.
  • Ічмелер – це регіон, що славиться своїми термальними джерелами. Тут можна не лише відпочити, а й оздоровитися. На охайних доглянутих пляжах приємно відпочивати. Розваги тут – на будь-який смак. В Ічмелер можна сміливо їхати як сім’ям, так і дружнім галасливим компаніям. Всі курорти та готелі добре облаштовані. А в ночі не сплять бари та клуби. Окрім того, це справжня знахідка для дайверів. Вода тут чиста та спокійна, а підводний світ – надзвичайно різнобарвний. Є навіть печери та справжня підводна гора.
  • Турунч – це скоріш відокремлене селище, аніж курортний регіон. Славиться він фантастичним пляжем, який був неодноразово нагороджений Блакитним прапором. Навколо селища – соснові ліси. Це ідеальне місце для любителів природи. Окрім того, можна відправитися на прогулянку верхи чи на яхтинг.

Мармарис зі Львова, що потрібно знати.

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат у Мармарисі доволі комфортний. Тут дещо сухіше, ніж в Анталії, тож навіть найспекотніший сезон переноситься легше. У Мармарисі відпочивають туристи, які страждають на легеневі захворювання. Основний сезон триває з травня по жовтень. Вода прогрівається вже у червні та залишається теплою до листопаду. Взимку іноді бувають морози, проте переважно – дощі та мокрий сніг.

  • Як розважитися в Мармарисі?

Відпочинок у Туреччині та Мармарисі – переважно пляжний. Проте сумувати тут не доведеться. Найпопулярніша туристична розвага – дайвінг. Повсюди розташовані десятки шкіл та спеціально облаштованих ділянок. Обов’язково зверніть увагу на печери Баса. Тут не лише казкове підводне життя, а й справжні затонулі руїни античних часів.

  • Що ще варто знати туристам?

У Мармарисі химерно переплітаються різні культури та традиції. Особливо цікаво спостерігати за цим у місцевій кухні. Аутентичні заклади ховаються на непримітних вуличках та серед торгових рядів. Що стосується шопінгу, тут вигідно купувати кальяни, кераміку, шкіру та прикраси.

  • Як замовити путівку в Мармарис зі Львова?

Щоб організувати насичений відпочинок в Мармарисі за ціною, що відповідатиме бюджету, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Досвідчені фахівці допоможуть визначитися з вибором, обрати ідеальну програму та путівку та розпланувати всю відпустку на ваш смак!

open_bottom_text_article