м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Сіде

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Тури в Сіде зі Львова. Туреччина чекає!

Сіде – затишний та порівняно невеликий курорт між Анталією та Аланією в Туреччині. Це один із кращих варіантів для пляжного відпочинку.

Туристичний район зосереджений на заході. Тут розкинулися основні готельні комплекси, найкращі пляжі, тощо. Розвинена інфраструктура та чудовий сервіс поєднуються із вигідними цінами.

На сході є всі умови для усамітненого спокійного релаксу. Курорт значно тихіший за своїх найближчих сусідів. Також звідси зручно мандрувати до історичного центру та досліджувати пам’ятки.

Старе місто Сіде оточують два пляжі, відмічені Блакитним прапором. Східний – для тихого та спокійного відпочинку. Тут зазвичай менше людей. Західний – краще облаштований, більш комфортний та безпечний. Тут пологий спуск та неглибоке море. Це ідеальний варіант для відпочинку з дітьми.

Тури в Сіде літаком зі Львова: ціни та особливості

Відпочинок в Сіде завжди буде насиченим та різноманітним. Прихильники активної екскурсійної програми теж не будуть сумувати.

  • Від материка Старе місто відокремлюють стародавні стіни. Тут зберіглися фрагменти охоронних споруд, колони, ліпнина, тощо.
  • Сіде заснували ще давні греки, тож в околицях збереглися численні античні пам’ятки: храми, амфітеатри, ринкова площа. Найцікавіший – храм богині удачі Тюхе.
  • Поблизу від центральної агори збереглися руїни базиліки. Це найдавніша у Туреччині кам’яна споруда. В ній чітко відстежується візантійський стиль та характерне планування.
  • Серед руїн збереглися й залишки портової лазні. Це мальовничі кам’яні стіни із гігантськими арками, що дозволяють оцінити велич колишньої споруди.
  • Вражай й місцевий акведук. За віком він практично не поступається базиліці.

Запитання та відповіді про відпочинок в Сіде

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Середземноморський клімат Сіде – це спекотне бездощове літо та тривалий туристичний сезон. Він триває із квітня до листопада. Найспекотніші місяці – червень-серпень. Вони ж найбагатолюдніші. Для екскурсій та активних розваг краще обрати березень чи грудень. Тоді тут не лише прохолодніше, а й дешевше. Сім’ї з дітьми  обирають переважно оксамитовий сезон чи травень.

  • Як розважитися в Сіде?

Сіде приваблює любителів водного спорту та екстремалів. Тут поширений дайвінг, вітрильний спорт, водні лижі, риболовля, круїзи, тощо. Приємно здивують околиці міста. Кизилагач відомий гігантським та барвистим сувенірним ринком та готелями сімейного типу. Чолакли – найбільш безпечний курорт. Сюди варто їхати з малими дітьми. Кумкої – вибіл молодіжних компаній, адже тут процвітає бурхливе нічне життя.

  • Додаткова інформація для туристів?

Кухня Сіде дещо відрізняється від звичної турецької. На місцеві традиції найбільше вплинули середземноморські звички. Неодмінно варто скуштувати страви з морепродуктів. Проте не потрібно нехтувати й класичними турецькими стравами: кебабами, пловами, східними десертами, морозивом із козячого молока.

  • Як замовити путівку в Сіде зі Львова?

Щоб замовити тур в Сіде зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми візьмемо на себе всі організаційні клопоти, допоможемо обрати ідеальну путівку та спланувати індивідуальну програму на будь-який смак та бюджет!

open_bottom_text_article