Угорщина

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Екскурсійний відпочинок в Угорщині

Серед відомих, але недостатньо популярних туристичних країн – Угорщина, яка лише набирає обертів у якості відомого курорту та екскурсійного об’єкту. Багата історія тут повністю відображається у місцевій архітектурі, колориті та способі життя. До сьогодні у Будапешті постійно знімаються історичні фільми з усього світу.

Під час відпочинку в Угорщині не доведеться сумувати. На будь-який смак та бюджет можна легко спланувати унікальну та насичену програму. Це ідеальний варіант для галасливих компаній чи тихого усамітненого відпочинку, для затишної сімейної відпустки чи романтичного медового місяця.

Країна мистецтва славиться видатними діячами, художниками, музикантами та композиторами. Серед відомих імен – Ліст, Барток та Еркель. Щороку тут проводяться музичні фестивалі, різні за розмахом, жанром та направленням. Тисячі меломанів їдуть до Угорщини з усього світу.

Численні музеї та галереї багаті на експонати та різноманітні експозиції. Угорські курорти вразять шанувальників комфортабельного релаксу. Оздоровчі центри ідеальні, щоб відновити та покращити здоров’я і самопочуття. До того же не можна забувати і про фантастичні куточки недоторканої природи.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Угорщину?

Відпочинок в Угорщині завжди насичений та різноманітний:

  • Будапешт – одне із найкрасивіших міст світу. Центральна площа повністю входить до списку ЮНЕСКО.
  • Обов’язково варто відвідати візитну картку Будапешту та всієї країни – будівлю Угорського Парламенту, добре відому по листівкам, магнітам та сувенірам.
  • Серед колоритних історичних міст – Егер, Гьодолльо, Дьор.
  • Особливі природні пам’ятки – закрут Дунаю, термальне озеро Хевіз, півострів-заповідник Тіхань.
  • Озеро Балатон – одне із найбільших в Європі, що також прозване угорським прісним морем.
  • Окрім типових оглядових екскурсій поширені також подорожі на човні та сплави по Дунаю.
  • Туристів приваблює Рибальський бастіон та присвячена тисячоліттю країни площа Героїв.
  • Острів Маргит – унікальний природний заповідник у місті. Тут також розташовані відомі угорські термальні курорти, санаторії, басейни та аквапарки.

Автобусні тури в Угорщину зі Львова: ціни та особливості

Угорщина надзвичайно багата на старовинні пам’ятки, у яких відображені різноманітні історичні події. Окрім середньовічних будівель, зустрічаються навіть споруди часів Римської імперії та турецького володарювання.

Особливість регіону – розкішні старовинні замки, фортеці та бастіони. Деякі із них зараз переобладнані та здаються для проживання. У середньовічній атмосфері ще приємніше куштувати токайські вина за секретними місцевими рецептами.

Історичний колорит відображається і у місцевому шопінгу. Найпопулярніші товари – предмети мистецтва, декор, антикваріат, гобелени, кераміка, шкіряні вироби, різьблення, інші вироби місцевих майстрів.

Країна займає друге місце у світі по кількості мінеральних джерел. Води з різними властивостями використовуються для лікування проблем дихальної, травної, серцево-судинної систем, захворювань суглобів, остеохондрозу, ревматизму, тощо.

Тури в Угорщину зі Львова від туристичної агенції Хіт Тревел – чудова можливість позбавитися організаційних турбот та переживань. Ми пропонуємо лише перевірені та цікаві маршрути і програми, співпрацюємо з надійними перевізниками та готелями, забезпечуємо професійні консультації та гарантуємо максимально доступні ціни на відпочинок.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.