м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Хургада

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Хургаді на березі Червоного моря

Хургада розташована на узбережжі Червоного моря, у 500 км від Каїра. Активна розбудова курорту розпочалася порівняно недавно: перший готель відкрився в 1974-му році, а у 80-х почалося інтенсивне будівництво. За кілька десятиліть регіон перетворився на величезний туристичний центр світового значення, який славиться сучасними, упорядкованими готельними комплексами і відмінною інфраструктурою.

А колись Хургада була лише непримітним маленьким рибальським селищем. Тепер в місті загальною протяжністю близько 40 кілометрів діють кілька сотень готелів, та ще сотні продовжують будуватися. Майже вся міська інфраструктура та життя населення зосереджене навколо туризму.

У Хургаді є два цікавих райони: Саккаля та Дахар, який тут ще прозвали Даун Таун.

  • Саккаля фактично охоплює всю Хургаду 15-20-річной давнини. Це кілька кварталів старих споруд та бездонні антикварні крамниці, в яких можна відшукати все на світі, починаючи від старовинного кинджала до мумії фараона, тощо.
  • Даун Таун – це центр ділового життя та осередок найбільших магазинів. Сюди варто їхати за покупками та розвагами.

Авіа Тури в Хургаду зі Львова: ціни та особливості

Найголовніша пам’ятка Хургади – це Червоне море. Також з популярного курорту є організовані екскурсії до усіх найпопулярніших пам’яток країни: до пірамід Гізи, в Луксор, в Єгипетський музей в Каїрі, до гори Мойсея і монастиря Святої Катерини, тощо.

Червоне море – рай для пірнальників, адже його неповторний підводний світ не має рівних більше ніде на Землі. Це ідеальне місце, щоб вчитися дайвінгу в одному із сотень центрів. Місцевий дайвінг – один із найцікавіших в Північній півкулі. До того ж, уздовж усього узбережжя в районі Хургади тягнеться бар’єрний риф з його дивовижною флорою та фауною.

Оригінальна перлина курорту – східний замок «1000 і 1 ніч». Його відвідини – це свого роду розважальна екскурсія із національним колоритом та фольклорним відтінком. Тут і танці, і музика, і частування, і повне занурення в атмосферу справжньої східної казки.

Запитання та відповіді про Хургаду

Чим відрізняється місцевий клімат?

Відпочинок в Хургаді актуальний у будь-яку пору року. Цьому у значній мірі сприяє тропічний пустельний клімат. На курорті тепло, опадів – майже не буває, а температура води навіть узимку не опускається нижче 18 градусів. Ідеальний період для пляжного дозвілля – травень-листопад. Ранньою весною тут найменша кількість туристів. Температурний пік – у липні та серпні. Популярні й новорічні відпустки у Хургаді.

Як розважитися у Хургаді?

Окрім водних розваг, можна відправитися у джип-сафарі до бедуїнських поселень, оглянути непрацюючі золоті копальні та руїни античного міста. Більшість готелів також оснащені тенісними кортами, тренажерними залами, різноманітними можливостями для водного спорту. І дорослим, і дітям буде цікаво відвідати Акваріум.

Що ще варто знати туристам?

Прихильників нічного життя у Хургаді чекають численні дискотеки, казино, ресторани і кафе, дивовижної краси світломузичне шоу фонтанів. У багатьох готелях вечорами проходять виступи танцівниць і фольклорних ансамблів. Із місцевих страв варто скуштувати м’ясний та рибний шашлик, інші блюда східної та європейської кухні. Більшість найвідоміших закладів також розташовані на території готелів.

Як замовити путівку в Хургаду зі Львова?

Щоб замовити тур в Хургаду зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, спланувати програму, обрати путівку згідно побажань та бюджету, тощо. З нами не доведеться турбуватися через організаційні дрібниці!

open_bottom_text_article