м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Марса-Алам

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Марса-Аламі

Марса-Алам – найпівденніший та один із найновіших курортів Єгипту. Це близько 50 кілометрів чистого узбережжя із білосніжними пляжами. Краєвиди курорту майже не поступаються тропічним.

Окрім того, Марса-Алам – дуже європейський регіон. Тут якісний сервіс, бездоганне обслуговування та система «все включено». Під час відпочинку не доведеться турбуватися через дрібниці.

Тури в Марса-Алам зі Львова: ціни та особливості

Сумувати під час відпочинку у Марса-Аламі точно не доведеться. Прихильники екскурсій, природи та розваг знайдуть, чим розважити себе.

  • Перша та головна туристична зупинка – Ваді-Хаммамат. Це мальовнича долина, що веде від Фів до Червоного моря. Колись тут проходили нескінченні торгівельні каравани. За ними збереглися цікаві написи та відмітки на камінні. Найдавніші позначки датуються 2300-ми роками до н.е.
  • В глибині пустелі прихована гробниця Саяда аш-Шазлі. Трохи далі – величний Луксор. В самій пустелі неодмінно варто помилуватися оазами, а також можна влаштувати справжнє сафарі на джипах, конях чи верблюдах.
  • Відголоски століть збереглися у храмовому комплексі Абу-Симбел. Він розкинувся на узбережжі Асуанського водосховища. Головний Великий храм славиться чотирма колосами. Вражає і висічений у скелі храм Хатхор, створений ще за часів Рамзеса ІІ. А для розваги туристів тут постійно проводяться приголомшливі світлові та звукові вистави.
  • Прогулятися природою можна ще й на території Ваді-Гімал. Це фантастичний заповідник із унікальною фауною. Тут можна помилуватися барвистими птахами та витонченими газелями.

Марса-Алам зі Львова. Що варто знати?

  • Чим відрізняється місцевий клімат?

Клімат в Марса-Аламі доволі комфортний. Протягом всього року денна температура майже не опускається нижче 20 градусів. Найспекотніші місяці – липень та серпень. Вода остаточно прогрівається у травні, хоча навіть взимку її температура близько 20 градусів.

  • Як розважитися в Марса-Аламі?

У Марса-Аламі багато екстремальних та спортивних розваг на будь-який смак. Існує думка, що місцевий дайвінг цікавіший навіть за морський заповідник Рас-Мохаммед. Тому саме тут працюють найпотужніші та найбільші дайвінг-центри. До того ж, регіон багатий на казкові рифи. Також можна поплавати із дельфінами біля рифу у відкритому морі.  Надзвичайно популярні й морські екскурсії. Це і короткі прогулянки на яхті, й справжні повноцінні круїзи.

  • Що ще варто знати туристам?

Майже біля кожного готелю Марса-Аламу є свій пляж. Вони ідеально чисті та доглянуті. Більшість із них оснащені всім необхідним: прокатом обладнанням, шезлонгами, ресторанами та пляжними барами. Тут навіть не обов’язково одразу перейматися організацією дозвілля. Навіть пірнання із звичайною маскою та трубкою біля берегу подарує масу нових вражень та емоцій.

  • Як замовити путівку в Марса-Алам зі Львова?

Щоб замовити тур в Марса-Алам зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо визначитися з вибором та обрати путівку згідно побажань та бюджету. Тепер вам не доведеться самостійно перейматися будь-якими організаційними турботами!

open_bottom_text_article