м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Шарм-ель-Шейх

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Шарм-Ель-Шейху улюблений серед українців

Шарм-ель-Шейх – один із найпопулярніших світових пляжних курортів. Своїй унікальній атмосфері він не в останню чергу завдячує особливому розташуванню. Синайський півострів, де й розкинувся Шарм-ель-Шейх, об’єднує Африку з Азією. До того ж, саме через нього проходив легендарний Шовковий шлях.

Серед особливостей і унікальні ландшафтні умови. Всю північ півострова займає пустельне плато, яке на півдні переходить у гірську місцевість. Гори утворені кристалічними породами, що від природи мають казкове зелене, блакитне, червоне забарвлення.

Більшість місцевого населення – бедуїни. Хоча останніми роками вони осіли та перешли до більш звичного нам способу життя, вони все ще старанно бережуть та дотримуються аутентичних традицій власного племені.

Розвиток курорту Шарм-ель-Шейх почався з бухти Наама Бей. Буквально за кілька років тут розбудували численні готелі, магазини, ресторани і дискотеки. Найрозкішніші комплекси ховаються на узбережжі, поза бухтою. Всі вони – фактично невеличкі закриті міста з власним кораловим рифом та повноцінною інфраструктурою.

Авіа Тури в Шарм-Ель-Шейх зі Львова: ціни та особливості

Шарм-ель-Шейх обожнюють дайвери з усього світу. Коралові рифи, що тягнуться вздовж усього узбережжя, створюють ідеальні умови для розвитку та процвітання унікальної підводної флори та фауни. Під час занурень можна побачити дивовижну акулячу бухту чи справжні затонулі кораблі.

Проте не єдиним дайвінгом живуть туристи у Шарм-ель-Шейху. Популярні тут і круїзи та одноденні прогулянки на яхтах і катерах. Так можна подивитися на рифи зблизька, не занурюючись під воду. До того ж, такі подорожі переважно бюджетні, а в одним маршрут входить одразу кілька цікавих точок і обід.

Прихильники екскурсійних програм можуть поїхати до монастиря Святої Катерини, що височіє над долиною між горами Мойсея, Катаріни і Сафсафа. Він датується ще шостим століттям і може похизуватися справжніми лабіринтами.

Особливе місце паломництва – гора Мойсея, де, за легендою, він і отримав ті самі скрижалі з десятьма заповідями. Кілька тисяч метрів в гору варто подолати ще й для того, щоб зустріти фантастично красивий світанок. Також організовуються екскурсії в Каїр і Луксор, по інших пам’ятках та сусідніх містах.

Запитання та відповіді про Шарм-ель-Шейх

Чим відрізняється місцевий клімат?

Гості приїжджають до Шарм-Ель-Шейху протягом всього року, чому сприяє теплий, ста бильний клімат. М’яка зима – ідеальна для тих, хто не любить спеку та важко її переносить. Влітку – сонячна пора для прихильників пляжного відпочинку, тривалого купання, сонячних ванн і засмаги. Дощі – рідкість. Більшу частину року погода суха.

Як розважитися у Шарм-Ель-Шейху?

У Шарм-Ель-Шейху чудові умови для прихильників спорту. У готелях можна пограти у великий чи настільний теніс, є басейни, тренажерні зали, джакузі, спа, тощо. До всіх основних пам’яток регіону організовані численні екскурсії різної тривалості з програмами на будь-який смак. В окремих куточках зустрічаються аутентичні селища, де можна познайомитися із побутом місцевого населення та скуштувати домашні страві із свіжої риби.

Що ще варто знати туристам?

Шарм-Ель-Шейх – це не місто у звичному розумінні. В ньому немає центральної вулиці та площі, головної мечеті, немає і багатого історичного минулого. Це велетенський новий курорт, історія якого лише почалася. Зовсім недавно регіон населяли одні бедуїни, доки інвестори з усього світу не почали вкладатися у розвиток справжньої східної казки на території пустелі.

Як замовити путівку в Шарм-Ель-Шейх зі Львова?

Щоб замовити тур в Шарм-Ель-Шейх зі Львова, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, спланувати програму, обрати путівку згідно побажань та бюджету, тощо. Ми візьмемо на себе всі організаційні клопоти.

open_bottom_text_article