м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Україна

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок в Україні, на рідній землі

Одна із найпоширеніших помилок мандрівників у тому, що у пошуках свіжих вражень обов’язково необхідно їхати далеко за кордон, витрачати час, гроші та зусилля.

Насправді ж рідна Україна не менш цікава, а її туристична привабливість щороку зростає і для іноземних подорожуючих. Відпочинок в Україні – це насичені та різноманітні екскурсійні тури, фантастичні краєвиди, чарівні гірські панорами, розкішні парки, бурхливі водойми та містичні легенди і колоритні традиції різних регіоні.

Багатогранна батьківщина пропонує численні історичні пам’ятки, дивовижну історію Києва, неповторну атмосферу Ужгорода чи Полтави, гастрономічний та культурний Львів, цілющі джерела Трускавця та інших курортів, карпатські гірські лижи та походи, тощо. Щороку з’являється все більше привабливих, комфортних та доступних готелів, розвиваються оздоровчі пансіонати, а заманливі кулінарні традиції гармонійно поєднуються із крафтовим пивом та кращими винами.

Багата Україна і на культурні події. Концерти, виставки, фестивалі, ярмарки постійно проводяться по усіх куточках країни, тож тут вже точно не доведеться сумувати.

Захоплюючі тури по Україні. Куди душа бажає?

Плануючи тури Україною, важко одразу охопити всі примітні та видатні куточки. Ось лише деякі міста, які просто неможливо оминути увагою:

  • Київ – столиця, історичний та культурний центр, а разом з тим – одне із найдавніших європейських міст. Ще за давніх часів Київ вже був справжнім сховищем видатних пам’яток. Тут і атмосферний Поділ із колоритним Андріївським узвозом, і галасливий Хрещатик, і символічні Золоті ворота, і видатні церкви, собори та Лавра, і навіть такі яскраві зразки сучасного мистецтва, як Пейзажна алея.
  • Любителі морського узбережжя, пляжів, солоного повітря та бурхливих хвиль обов’язково мають відвідати колоритну Одесу, що славиться ще й неповторним гумором та атмосферою.
  • Для прихильників активного дозвілля, походів, скелелазіння та гірськолижного спорту – Буковель, Яремче, Драгобрат, Славське та інші популярні гірські курорти, яких в Україні безліч.
  • Для оздоровлення та лікування – термальні і мінеральні воді, цілющі джерела, грязі, і все це – у поєднанні з неповторними природними умовами. Це курорти Берегово, Трускавця, Бердянська, Моршина, тощо.
  • Серед інших популярних туристичних міст – Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя. Історична та культурна спадщина вдало поєднується із сучасними трендами.

Автобусні тури Україною зі Львова

До архітектурних пам’яток України відносяться численні замки та церкви, собори, цілі вулиці та навіть міста, що зберігають романтичний відтінок Середньовіччя. Неповторні архітектурні комплекси поєднують у собі все різноманіття стилів, адже у різні часи на українські традиції впливали угорські, польські, німецькі та інші течії.

По всій території – величезна кількість палаців та фортеці, найстаріші та надсучасні університети, три православні лаври, солоні озера Карпат, справжні каньйони та високі бурхливі водоспади, унікальні природні заповідники та відголоски минулих цивілізацій.

Довгоочікувана мандрівка не має бути затьмарена організацією та труднощами із плануванням. Для цього звертайтеся до нас! Агенція «Love Travel» пропонує різноманітні та цікаві путівки Україною зі Львова!

open_bottom_text_article