м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Китай стає ближчим. Відпочинок на морів на острові Хайнань

Далекий та екзотичний Китай стає доступнішим для українців. Все більше мандрівників рішуче випробовують новий напрям: так звані китайські Гаваї – острів Хайнань. Колись сюди відсилали багатіїв, а зараз тут найкращий курорт країни та найвідоміший оздоровчий центр.

-Столиця острова – місто Хайкоу. Проте відпочивати краще на узбережжі із комфортабельними готелями та розкішними пляжами. Саме ними славиться Санья.

-Найбільш елітний курортний регіон – Ялунвань. Він славиться білосніжним та широким узбережжям та величезними дайвінг-центрами. Вода тут кришталево прозора, а море – помірно прохолодне та спокійне. А от за розвагами та нічним життям доведеться повертатися до міста.

-Серфінгісти надають перевагу Дадунхаю. Тут ідеальні вітри та хвилі, проте пляжі часто бувають переповнені. Саме тут відпочиваю місцеве населення.

-Найактивніше розвивається зараз молода та перспективна курортна зона Саньяван у затишній бухті. Всі недоліки молодого регіону компенсують казкові краєвиди.

Пляжі Хайнаню добре обладнані та загальнодоступні. Вони похилі, затишні та піщані, тож тут можна відпочивати в своє задоволення самостійно, компанією чи з дітьми. А також просто помилуватися морем.

Лікування та оздоровлення

Хайнань відомий як головна здравниця Китаю. Тут використовують виключно традиційні китайськи методи та ніякої хірургії. Навіть лікарські препарати тут виключно натуральні, на основі рослинних екстрактів.

На території є кілька відомих центрів. Вони розташувалися у кожній із головних бухт: у Санії, Ялунвань, Дадунхаї. Відомі також термальні джерела Наньтянь, до комплексу яких належать понад 30 басейнів із водою з різним складом та температурою.

Лікують на острові захворювання легень, шкіри, шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, ревматизм, гіпертонію та урологічні захворювання.

Що подивитися на курорті?

Оглянути Хайнань на автомобілі можна за кілька днів. Незважаючи на те, що це суто курортний острів, тут є на що подивитися.

-Найдавніша та найвідоміша пам’ятка острову – Небесні гроти. Парк заснований близько тисячі років том, і зараз приваблює природою та культовими спорудами. А особливо – Храмом короля драконів Південно-Китайського моря.

-Храм Наншань – це осередок буддійської культури. З оглядового майданчику відкривається шалений краєвид на море. У святилищі знаходиться близько десяти скульптур Будди, а неподалік – найвища у світі статуя богині Гуаньінь. Вона стоїть на штучному острівці.

-Ознайомитися із традиціями та побутом регіону можна в етнічному парку Бетель-Нат. Тут розташувалися класичні китайські будиночки, у яких повністю відтворене повсякденне життя народів лі та мяу.

-На острові Мавп проживає близько 2000 пустотливих мешканців. Підніматися сюди доведеться на фунікулері. А під час підйому можна оглянути весь острів з висоти.

 

А щоб не перейматися через організаційні дрібниці протягом відпустки, звертайтеся до нас! Менеджери туристичного агенції Хіт Тревел допоможуть навіть с такими екзотичними напрямками, як китайський острів Хайнань.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x