telegram

Підписуйтесь на канал

invite.viber.com | t.me/hittravel

Туристична агенція м.Львів
м. Львів
вул. Вітовського, 29
+38 (032) 22 95 345
+38 (068) 83 34 455
Viber, WhatsApp, Telegram

Місця, де знімали «Гру Престолів» у Хорватії

З 2011 року весь світ із захопленням спостерігає за «Грою Престолів» та очікує на нові сюжетні повороти. Фанати створюють численні теорії, відомі видання проводять цілі розслідування, а кількість сувенірної продукції вимірюється мільйонами.

А серед прихильників серіалу все популярнішою стає нова розвага: мандрувати по мальовничим місцям зйомок. Це не так складно, як здається на перший погляд.

Наприклад, щоб відвідати розкішну Королівську гавань, достатньо поїхати до Хорватії. Адже саме там розмістилася резиденція, починаючи з другого сезону. І саме у курортній сонячній Хорватії розмістилися золоті леви Ланністери.

 • Залізний трон у Дубровнику. Саме Дубровник перетворився на столицю Вестероса. Тут проводилися всі натурні зйомки Королівської Гавані. Адже у старому місті чудово зберігся головний замок з масивною, вражаючою кріпосною стіною, яка тягнеться аж до моря. А різні дрібниці легко втілили завдяки спецефектам.
 • Червоний замок – фортеця Святого Лаврентія або форт Ловрієнац. Протягом першого сезону Червоний замок знімали на Мальті. Проте разом із рішенням перенести всю Королівську Гавань, довелося перенести й головну тронну залу. Мальовнича фортеця височіє на скелі, на 37 метрах над морем та лише у декількох хвилинах від старого міста. Її відокремлює невеличка затока. І саме тут знімали батальні сцени під час Битви при Чорноводній.
 • Дім Безсмертних – башта Мінчета. Башта Мінчета – ще одна з головних пам’яток Дубровника. Саме тут розташувався загадковий та секретний Дім Безсмертних з його чаклунами.
 • Королівська Гавань – Трстено. У 10 км від Дубровника знаходиться Трстено. Мальовничий дендрарій став рідним домом для Ланністерів та сімейних інтриг. Саме тут знаходяться обвиті лозою галереї, фонтани, статуї, альтанки та акведуки.
 • Королівська Гавань – Спліт. Різні сцени знімалися в різних локація. Тож окремі епізоди відзняли у розкішному палаці Діоклетіана у Спліті. А відвісні скелі Жрновниці стали декораціями для боротьби Дааріо із вершником та для бойових сцен поблизу Мієрину.
 • Королівська Гавань – Стон. Ще однією «батьківщиною» столиці Вестероса стало південне селище Стон із кріпосною стіною та історичними черепичними дахами. Колись саме цей кріпосний вал захищав від набігів османців справжню Дубровницьку республіку.
 • Мієрин – Кліс. Сереньовічний замок поблизу Спліта став домом для Мієрину. Це не найпопулярніша туристична пам’ятка, адже туди важко дістатися через гірські дороги, а сама споруда не в найкращому стані. Проте саме тут відзняли кілька ключових сцен.
 • Вестерос – Крка. Мальовничі панорами Вестероса, які кілька разів з’являлися на екрані, також відзняти з натури. І цією натурою став Національний парк Крка з його незвичними ландшафтами та зеленим розмаїттям.
 • Кварт – Локрум. Мальовнича оаза Кварт зручно розмістилися на острівці Локрум посеред Адріатичного моря.
 • Браавос – Шибеник. Найбагатше Вільне місто розмістилося на території скромного курорт. Тут розташувалися обитель Безликих та головна будівля Залізного банку.

А щоб мандрівка була цікавою та насиченою, та щоб не впустити жодного привабливого куточка, звертайтеся до нашої туристичної агенції Хіт Тревел!

Leave a Reply

Notify of
avatar
wpDiscuz

HIT TRAVEL

 •   Львів, вул. Вітовського, 29

 •    Телефон: +38 (068) 83 34 455

 •    Mail: office@hittravel.com.ua

         
Підписка на розсилку

©Developed by Link Up Studio. All right reserved.