м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Що привезти з Єгипту – ідеї сувенірів

Хіба можна по-повній відгуляти свою відпустку і не знайти в валізі місця для сувенірів? Особливо, коли мова йде про колоритний Єгипет. Ми у Хіт Тревел вже з’ясували, на що варто звернути увагу та що привезти.

 1. Скарабей. Найпопулярніший сувенір з Єгипту – це, безумовно, жук-скарабей, символ бога Сонця Амона-Ра. Це своєрідний символ країни, який складно з чим-небудь сплутати. Вони користувалися неймовірною популярністю ще в епоху фараонів, тобто більше 4 тисяч років тому. Зараз же їх роблять зі срібла, золота, бірюзи, лазуриту, малахіту та інших кольорових каменів. Вважається, що жук-скарабей приносить щастя й удачу своєму власникові.
 2. Різноманітні амулети. Ну, куди ж без них? Найпростіший, надоступніший та найкомпактніший варіант. Всі ці кішки різних розмірів, верблюди, піраміди зможуть приємно здивувати свого нового власника.
 3. Малюнки на листах. Незважаючи на свою достатню ламкість при випадковому згинанні, зображення на бананових листах досить популярні серед мандрівників. Недорого та дуже незвичайно.
 4. Ювелірні вироби. Єгипетське золото високо цінується у всьому світі. Його відрізняє незвичний для багатьох яскраво-жовтий колір. Різноманітні підвіски та браслети з єгипетськими мотивами можна купити практично в будь-якому ювелірному магазині. Якщо ви любитель срібла, то вважайте, що вам повезло: срібло в Єгипті коштує в 3-4 рази дешевше за золото, при цьому якість залишається на висоті. Бажано все ж купувати ювелірні вироби в великих ювелірних магазинах, щоб бути впевненим у їхній якості.
 5. Картуш. Це традиційний єгипетський сувенір, що представляє собою невеликі срібні або золоті овали з вигравіруваним на них майстром ім’ям людини, для якої і призначений подібний подарунок. При цьому вважається, що ні в якому разі не можна робити такі покупки особисто для себе.
 6. Ефірні олії. Однак доведеться запастися часом для того, щоб підібрати щось цікаве, бо варіантів більш ніж достатньо. Перевагу ж варто віддавати виключно густим і сильнопахнучим рідинам.
 7. Каф-Марьям. Це єгипетські кошики з висохлими пучками трави, що є обов’язковим атрибутом незліченних сувенірних крамничок. Кажуть, що варто лише поставити цей сухостій в воду на кілька днів, і він оживає та починає цвісти крихітними квітами небесно-блакитного кольору.
 8. Єгипетські музичні інструменти. Шукати такі необхідно в невеликих недорогих магазинах смичкових і струнних інструментів. Дуже цікавий та колоритний сувенір для творчих людей.
 9. Кальяни. Та різноманітні аксесуари для них. Можна придбати як цікаві декоративні моделі, так і «справжні кальяни».
 10. Східні спеції. Справжні східні спеції не мають нічого спільного із асортиментом наших крамниць. Але треба визнати, що за якісний продукт доведеться віддати досить чималу суму. Проте погодьтеся, що не дарма ж свого часу багато мореплавців були готові «віддати душу морському дияволу» за маленький мішечок подібних прянощів.
 11. Єгипетська бавовна. Особливою повагою і популярністю користується єгипетська бавовна. Вироби з неї досить довговічні, не втрачають форми і кольору протягом тривалого часу, хоч і відрізняються високою ціною.
 12. Чай каркаде. Він, мабуть, і не вимагає ніякої презентації. Яскравий і смачний, він п’ється як в холодному, так і в гарячому вигляді.
 13. Ласощі. Манго, фініки, дині, місцевий джем чи мед, солодощі – все це стане у нагоді, якщо звичайні сувеніри – не ваш вибір.
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x