м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Місця, які варто відвідати в Чорногорії

У Чорногорії безліч красивих і цікавих місць, багато з яких дійшли до наших днів з епохи Середньовіччя. Тут безліч старовинних фортець і замків, вузьких мощених вулиць, оточених будинками з черепичними дахами, старовинних церков і храмів, в яких поєднується балканський колорит і європейські культурні традиції.

1. Котор

Котор є одним з найкрасивіших міст не тільки Чорногорії, а й всієї Адріатики. Унікальне навіть його розташування: оточене горами, воно ніби перебуває в природній чаші, з якої виривається назовні живописна Боко-Которська бухта – справжнє природне диво.

Незвичайно красивий і історичний старий центр, за яким можна гуляти нескінченно. Він знаходиться під охороною ЮНЕСКО і є музеєм під відкритим небом. Але щоб побачити головну перлину Котора, доведеться в прямому сенсі попітніти. Шлях до заснованої в XIII столітті Которскої фортеці займає близько години, при цьому йти доведеться в гору за старовинними кам’яними сходами.

2. Будва

Будва – одне з найдинамічніших, сучасних і туристичних міст країни, де на гостей чекає безліч розваг, затишних ресторанчиків, стильних барів і галасливих дискотек. У місті та околицях безліч відмінних пляжів, особливий колорит яким надає порізана берегова лінія, що утворює невеликі бухти.

Найкрасивішим місцем у Будві є Старе місто, за кріпосними стінами якого тісняться середньовічні кам’яні будинки з черепичними дахами. Варто побачити величну Цитадель і знайти оглядовий майданчик, з якого відкривається приголомшлива панорама приморського міста.

 3. Светі-Стефан

Светі-Стефан, мабуть, найвідоміший курорт Чорногорії, який представляє собою елітний острів-готель. У XV столітті на невеликому острівці, з’єднаному із сушею вузьким перешийком, була побудована фортеця для захисту місцевих жителів від піратів. У XX столітті вузькі середньовічні вулички, кам’яні будівлі і невеликі площі були ретельно відреставровані. Потрапити в Светі-Стефан можна з екскурсією.

4. Пераст

Найколоритнішим містечком Чорногорії, безумовно, є Пераст, що загубився в Боко-Которській бухті. Підступаючись до самої води, невеличкі кам’яні будинки з черепичними дахами виглядають декорацією до фільму про Середньовіччя. Після прогулянки узбережжям варто відправитися на морську прогулянку до сусідніх островів, де знаходяться чинне абатство і церква Богородиці на рифі.

5. Петроваць

Одні з головних переваг невеликого курортного містечка Петроваць – приголомшлива природа і відмінна екологія. Поселення з усіх боків оточене соснами, що наповнюють повітря незвичайним ароматом хвої і цілющими фітонцидами.

6. Херцег-Нові

Херцег-Нові – колоритний і романтичний здавна облюбували поети і художники, а ще тут проходить фестиваль мімози – одне з найбільш ароматних і красивих свят країни. Завдяки великій кількості зелені його називають «ботанічним садом» держави. У старому центрі вражає гармонійне поєднання різних стилів і епох, що створюють неповторний колорит. Цим поселення зобов’язане насиченому історичному минулому: в різні періоди тут господарювали іспанці, турки і венеціанці.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x