Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Літній відпочинок на морі в Чорногорії

Перлина Адріатичного узбережжя, Чорногорія розташована на наймальовничішій частині середземноморського узбережжя. Тут довгі вузькі піщані пляжі чергуються з гальковими, а скелясті кришталево чисті морські бухти, захищені від сильних вітрів і високих хвиль, врізаються в зарослі густого лісу та гірські масиви, які вражають своєю величчю.

Зелені хвойні дерева, тисячолітні стовбури олив, акації, кипариси, пальми та все квітуче буйство середземноморської рослинності, спускаючись з крутих вершин назустріч морському прибою, надає скелястим краєвидам смарагдово-чорного відтінку.

В місцевій архітектурі та культурі можна відшукати сліди греків, римлян, турків, австрійців, італійців, та, звісно ж, самих чорногорців. Дивовижний край надає невичерпні можливості для подорожей по старовинним містечкам, православним монастирям, природним пам’яткам та дивовижним морським чи гірським ландшафтам.

Що необхідно знати перед поїздкою на відпочинок в Чорногорію з дітьми?

Є кілька причин, завдяки яким саме Чорногорія стане ідеальним вибором для відпустки:

  • Красива природа, тепле море, чисте повітря і природна питна вода, величні гори, незаймані ліси, чудові середземноморські парки і сади;
  • Широкий вибір екологічно чистих продуктів за цінами, нижчими за середні європейські;
  • Багато ресторанів з відмінним вибором страв і вин, але низькими цінами;
  • Вигідне розташування в центрі Європи;
  • Дуже сприятливий для здоров’я клімат – зими на узбережжі м’які, а влітку спекотно, але не надмірно;
  • Оздоровчі і лікувальні курорти на базі мінеральних вод;
  • Чудові гірськолижні курорти з різноманітними трасами в горах.

Чорногорія – це екологічна держава. Суто індустріальних районів тут практично не існує, а в країні діють суворі екологічні норми для будь-яких виробництв.

Також Чорногорія – це країна з багатою історією та насиченою екскурсійною програмою. Неодмінно варто відвідати мальовничу та різноманітну Будву за найкращими пляжами, насолодитися унікальною середньовічною атмосферою Котору та собору святого Трифона, помилуватися горою Ловчен з її унікальною екосистемою. Найвідоміша святиня – загадковий та таємничий монастир Острог. У найглибшому каньйоні Тари розташований міст Джорджевича, найвищий у Чорногорії.

Авіа та автобусні тури в Чорногорію зі Львова: ціни та особливості

Узбережжя Чорногорії славиться м’яким кліматом. Місцева спокійна і розслаблена атмосфера створює особливий настрій. Тут завжди легко та приємно поринути в розмірене, спокійне дозвілля, відпочити, оздоровитися, забути про проблеми.

Окрім суто пляжного релаксу, тут легко знайти дозвілля до смаку. Від цілком традиційних катань на морському парашуті або мотодельтаплані, до найцікавіших прогулянок морем уздовж узбережжя на туристичному пароплаві або взятому напрокат морському катері.

Століттями у Чорногорії мирно співіснують народи різних національностей і віросповідань. Це безпечна країна із схожим менталітетом та виключно прихильним та доброзичливим до туристів населенням.

Плануючи довгоочікувану відпустку, зазвичай не хочеться витрачати дорогоцінний час та сили на планування і організаційні клопоти. Для цього звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел та замовляйте у наших фахівців тури в Чорногорію зі Львова на будь-який смак!

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.