м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Найкращі курорти Туреччини: коли їхати?

Sign of Kemer city in Turkey at spring time

Туреччина – одна з найунікальніших країн, адже омивається вона не одним морем, а відразу чотирма: Середземним, Егейським, Чорним і Мармуровим. У Туреччині і туристичні сезони визначаються окремо, для кожного морського регіону, хоча і не сильно відрізняються один від одного. Кожне узбережжя характеризується своїм особливим кліматом і своїми поняттями про високий сезон відпочинку. Тож ми у Хіт Тревел розібралися, коли їхати на найкращі курорти.

Узбережжя Мармурового моря

Сезон в Туреччині на узбережжі Мармурового моря, яке є найбільш північним регіоном, настає на два тижні пізніше, ніж на півдні. В цьому регіоні Туреччини найхолодніші зими, а літня температура на курортах становить близько 27-28 градусів. Саме в цьому регіоні розташовується Стамбул і Чанаккале, де знаходяться руїни Трої. Сезон для туристів тут починається, як правило, наприкінці березня, а закінчується на початку жовтня. Пляжний сезон обмежений лише трьома літніми місяцями.

Спекотні курорти Егейського моря

Липень і серпень для турецького узбережжя на Егейському морі не завжди виявляються комфортними для відпочинку через спеку. Температура повітря сягає +40 градусів і вище. В той же час, літній період – це час найвищих цін на курортах Егейського узбережжя, на проживання в готелях і в орендованому житлі. Тож рекомендуємо початок осені як оксамитовий сезон. А от з листопада до початку квітня триває мертвий сезон. Багато готелів навіть згортають свою діяльність на цей період. Найбільш теплим вважається курорт Фетхіє. Серед любителів морських подорожей популярний Бодрум.

Середземноморська рів’єра

Сезон на Середземноморському узбережжі Туреччини починається вже в квітні і триває до жовтня. Це ідеальний час для купання, дайвінгу, снорклінгу та інших водних розваг. Не дарма це один з найпопулярніших районів для літнього відпочинку. Окрім того, це найпівденніший регіон. Тут знаходяться такі відомі і популярні курорти, як Анталія, Аланія, Сіде, Кемер і Белек. На сьогодні курорти Середземномор’я, стали фактично літніми резиденціями для багатьох туристів з усього світу. Тут, як і на Егейському узбережжі, часто буває сорокаградусна спека. У морі ж вода прогрівається до +28. Опади в літній період тут рідкість, за винятком Кемера, де можливі короткострокові, але сильні зливи.

Туреччина та Чорне море

Туристичний сезон в Туреччині на узбережжі Чорного моря запропонує відпочиваючим кілька популярних курортів, і найвідоміші з них – Трабзон і Синоп. Узбережжя Чорного моря в Туреччині менш популярне, ніж західне і південне узбережжя. Головна причина такої непопулярності – часті зливи, і вони зазвичай трапляються якраз в літній сезон. Проте влітку сюди все одно приїжджають тисячі місцевих і європейських туристів. Основні місяці на узбережжі Чорного моря – липень і серпень, коли тут найбільш комфортна температура повітря і води. На ці ж два місяці, припадає і головний купальний сезон, а температура води в цей період становить комфортні 23-24 градуси.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x