м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Топ 5 найкращих зоопарків в Єгипті

Прогулянка зоопарком – одне із найяскравіших вражень для дорослих і дітей. Тож спеціально для вашої відпустки ми у Хіт Тревел склали топ 5 найкращих зоопарків в Єгипті, і хочемо розповісти про них трохи детальніше.

1. Зоопарк Каїра

Зоопарк Каїра – прекрасне місце відпочинку і розваг, яке варто відвідати під час подорожі до Єгипту з дітьми. Це один з найбільш відвідуваних зоопарків Африки. Тут представлена фауна африканського континенту: слони, верблюди, бегемоти, леви та інші тварини, а також багато видів птахів. Зоопарк був побудований в 1890 році за проектом знаменитого Ейфеля. На відміну від багатьох інших зоопарків, тут дозволено практично все: ви можете погодувати тварин, погуляти по траві. Це одне з найпопулярніших і доступних місць відпочинку і для місцевих жителів. Знаходиться зоопарк в передмісті Каїра, Гізі. Дістатися туди можна на автомобілі або на метро, проїхавши до Каїрського університету – зоопарк розташований прямо навпроти нього.

2. Ветеринарний центр ACE

У ветеринарній клініці ACE безкоштовно проживає більше 200 тварин, серед яких коні, верблюди, віслюки, кішки, собаки, і навіть дикі тварини, що знаходяться під загрозою зникнення. Зокрема, єгипетські черепахи і болотні кішки. Тварини із задоволенням грають і спілкуються з відвідувачами. Для дітей це не тільки розвага, але й серйозний досвід. Для них щодня вранці проводяться заняття по догляду за тваринами. Можна допомогти привітному персоналу. Найменші гості пізнають важливість доброго ставлення до братів менших. Можна також купити продукти і погодувати тварин. Наприклад, яблука та моркву для коней і віслюків. Клініка вітає пожертви і будь-яку добровільну допомогу. Ви точно поїдете звідти зі щасливою посмішкою.

3. Grand Aquarium у Хургаді

Відкрийте для себе Червоне море за склом c в Hurghada Grand Aquarium, одній з новітніх пам’яток Єгипту для всієї родини. Після прибуття в парк ви опинитеся в тропічному лісі з пишною рослинністю і побачите численні морські акваріуми, де в 24 галереях мешкає близько 1200 видів тварин, що представляють різні природні екосистеми світу. Поспостерігайте за життям приголомшливих морських мешканців, включаючи скатів, акул і черепах, та оцініть новий інтерактивний досвід в спеціальних контактних резервуарах. Дізнайтеся про діяльність парку в сфері охорони тварин, побувайте в міні-зоопарку під відкритим небом, щоб стати ближче до живої природи.

4. Парк-акваріум Gabalaya

Парк-акваріум Gabalaya знаходиться в Каїрі, в центрі району Замалек. Місцеві жителі називають цей парк оазисом, що сховався в центрі гучного й метушливого мегаполіса. Посадка парку почалася на початку XIX століття, і на сьогоднішній день він вважається одним з найпопулярніших місць для пікніків і прогулянок. У незвичайних акваріумах, які своїм виглядом нагадують довгі лабіринти, що проходять через весь парк, проживають найрізноманітніші мешканці річки Ніл. За ними дуже цікаво спостерігати, особливо маленьким дітям.

5. Гідробіологічний музей і акваріум

Поруч з фортом Цитадель Кайтбея є невеликий Гідробіологічний музей. У 50 акваріумах музею живуть риби, молюски і корали, виловлені в Нілі, Середземному і Червоному морях. Найбільшою пам’яткою музею став скелет 17-метрового кита, викинутого в 1936 році на берег на схід від Олександрії.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x