var osGeo = ''; /* Страна, курорт или отель по умолчанию в форме поиска, например 43 или Египет */ var osDefaultDeparture = 1397; /* ID города отправления, например 1544 для Киева */ var osDefaultDuration = ''; /* Длительность тура в днях, по умолчанию */ var osDateFrom = ''; /* Начало тура «от» (напр. '2022-11-11') */ var osDateTo = ''; /* Начало тура «до» (напр. '2022-11-21') */ var osHotelCategory = ''; /* Категория отеля по умолчанию в форме поиска (напр. '4,5') */ var osFood = ''; /* Питание по умолчанию в форме поиска (напр. 'fb,ai,uai') */ var osTransport = ''; /* Транспорт по умолчанию в форме поиска */ var osTarget = ''; /* URL страницы где нужно открывать результаты поиска после нажатия Найти */ var osContainer = null; /* Элемент DIV, в котором выводить результаты поиска на текущей странице */ var osTourContainer = null; /* Элемент DIV, в котором выводить подробную информацию о туре */ var osLang = 'ua'; /* Язык интерфейса ru/ua, если его нужно переопределить на странице */ var osTourTargetBlank = true; /* Открывать страницу тура в новом окне? */ var osOrderUrl = null; /* Вместо формы заказа, переходить на указанный url */ var osCurrency = 'converted'; /* Валюта для вывода туров: converted – гривна, original – в валюте тура $ или € */ var osAutoStart = false; /* Автостарт поиска туров без нажатия кнопки «Найти», с указанными параметрами osGeo, osDefaultDeparture, osTransport, osDefaultDuration */
(function () { const SETTINGS = { 'search-page-url': 'https://hittravel.com.ua/tury-po-krayinah/yegypet/', 'action-type': 'details', 'access-token': '2993e-0340d-c6e3c-cd08e-78f0f', } var render = function () { window.__DASHTOURS__.renderGroup(890, SETTINGS); }; if (typeof window.__DASHTOURS__ === 'undefined') { var el = document.createElement('script'); el.setAttribute('src', 'https://dashtours.otpusk.com/static/koala/dist/koala.bundle.js'); el.onload = render; document.body.append(el); } else { render(); } })();

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у Єгипті з дітьми чудовий!

Для всіх, хто втомився від бурхливого, але виснажливого повсякденного життя з робочими турботами – недорогий та різноманітний відпочинок у Єгипті зі Львова. Адже саме тут водночас з багатою історичною та культурною спадщиною можна відшукати сучасні розваги на будь-який смак.

Спеціально для туристів у Єгипті об лаштовані численні курорти. Ось лише деякі з них:

 • Каїр – місто з фантастичною, містичною та міфічною історією, оповите численними загадками. Саме Каїр прозвали Матір’ю Світу, Воротами Сходу та Містом тисячі мінаретів. Поруч із пам’ятками та архітектурним надбанням – галасливі базари, сучасні багатоповерхівки, розкішні вілли.
 • Хугарда – найпопулярніший туристичний курорт, розташований на узбережжі Червоного моря. Ідеальний для сімей та дайверів. Чисті пляжі оточені сучасними готелями.
 • Шарм-ель-Шейх – престижна царська затока з казковими краєвидами, кольоровими каньйонами, гранітними скелями, різноманітним рослинним та тваринним світом і гарячими джерелами.
 • Александрія – друге за розміром місто Єгипту та його найбільший порт. Стародавня Александрія при своїй історії – найбільш європейський курорт.
 • Заафарана – новий курорт на узбережжі Суецької затоки. Саме тут – найбільш досконала, сучасна інфраструктура та сервіс, що стрімко розвивається із кожним сезоном.

Заслуговують на увагу і інші курорти, серед яких Дахаб, Макаді Бей, Сафага, Марса-Алам, Сома Бей, тощо.

Що необхідно знати перед бронюванням туру в Єгипет?

Окрім пляжів та сонця, Єгипет – це водні розваги на будь-який смак. Цьому лише сприяє мальовниче Червоне море з кораловими рифами. Тут поширені круїзи, яхтинг, дайвінг, занурення у скляній підводній капсулі, тощо. На курортах – численні школи та навчальні центри як для новачків, так і для досвідчених спортсменів.

На окрему увагу заслуговує відпочинок в Єгипті з дітьми. Для цього у більшості готелів створені всі необхідні умови: майданчики, атракціони, дитячі клуби, спеціальне меню, заходи з аніматорами.

Любителі археології точно не залишаться байдужими. Єгипет – це не лише загадковий Сфінкс та таємниці гробниць фараонів, а й інші стародавні священні та архітектурні пам’ятки.

Тури в Єгипет зі Львова: ціни та особливості

А організувати насичений відпочинок допоможе наша туристична агенція Хіт Тревел. Ми пропонуємо вигідні ціни, різноманітні програми, раннє бронювання у Єгипет, тощо.

Подорожуючи до Єгипту, обов’язково варто:

 • Повторити шлях Мойсея на шляху до гори Синай;
 • Відправитися у справжнє пустельне сафарі;
 • Покататися на верблюдах;
 • Поїхати на екскурсію до оазисів;
 • Познайомитися з колоритом мешканців пустелі, з їх побутом, звичками та традиціями;
 • Дізнатися, як виживають люди серед пісків та палючого сонця;
 • Скористатися бездоганним готельним сервісом, аквапарками, спа-центрами, центрами краси, тощо;
 • Поторгуватися на місцевих базарах;
 • Спробувати незвичну єгипетську кухню;
 • Замовити повноцінний екскурсійний тур, щоб у повному обсязі познайомитися з облаштуванням та загадками пірамід;
 • Доторкнутися до справжнього дива світу.

Тури в Єгипет зі Львова – ідеальний варіант для сімейного дозвілля, комфортної усамітненої відпустки, подорожі з друзями чи різноманітних святкувань.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.