Грузія

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у Грузії літом і зимою

На весь світ Грузія відома своєю гостинністю, красномовством та суворий гірський норов у поєднанні із бурхливими емоціями. Відпочинок у Грузії – це надзвичайна можливість зануритися у місцевий колорит та поринути у вир нових вражень.

Квітучий Батумі – це пристрасний мікс аутентичної культури та сучасного курортного сервісу. Тут – пляжний відпочинок на будь-який смак. Численними духовними святинями славиться Мцхета. Поїхати до Боржомі варто за оздоровленням, лікуванням та спокійним релаксом. Також цінуються цілющі мінеральні та термальні джерела Цхалтубо, Шові, Саірме та Ахтала.

Стародавній Кутаісі – давня столиця Колхідського царства. Казковою природою відома Аджарія з її субтропічним кліматом та унікальними реліктовими лісами. Для любителів гір та гірськолижних курортів – Сванетія, особливо – Верхня, Бакуріані, Гудаурі, Годердзі.

Для романтичної подорожі не відшукати місця кращого за Кахетію та Сігнахі. З курортів також варто звернути увагу на Поті, Зугдіді, Горі та Руставі. Унікальні чорні піски та споруди – це мальовнича Гурія.

Нарешті, сонячний Тбілісі – багатогранний грузинський діамант. Тут – численні старовинні пам’ятки сусідствують із величними соборами та театрами. Повсюди на затишних вуличках – численні затишні ресторанчики та шашличні, бані, невеличкі магазини.

Що необхідно знати перед поїздкою в Грузію?

Тури у Грузію зі Львова – це доступні ціни, яскраві враження та інші численні переваги:

  • Можна обрати місце проживання на будь-який смак та бюджет: від недорогих костелів до розкішних готелів та апартаментів;
  • Туристична інфраструктура та сервіс знаходяться на стадії активного розвитку, тож із кожним сезоном Грузії знову і знову є чим здивувати;
  • Для лікування, оздоровлення, профілактики захворювань та реабілітації по території країни діють численні високогірні та бальнеологічні санаторії і здравниці;
  • Сімейна Грузія ідеальна для відпочинку з дітьми, батьками та родичами;
  • Місцеві поселення сповна зберегли аутентичний колорит, тож можна зануритися у традиції, етнічні звичаї та відчути на собі новий образ життя;
  • Численні магазини Тбілісі та Батумі пропонують систему tax free для відшкодування частини витрат під час шопінгу.
  • Грузія – перлина для любителів гастрономічного туризму, а місцева кухня разом із винами за останні роки стала однією із найвідоміших у світі.

Авіатури в Грузію зі Львова: ціни та особливості

Замовити тур у Грузію зі Львова за доступною ціною можна у нас в туристичній агенції Хіт Тревел. Ми допоможемо розпланувати відпочинок, обрати саме той найкращий варіант та візьмемо на себе всі організаційні турботи.

Основний туристичний сезон для відпочинку у Грузії – травень-червень, а потім – вересень. У цей час переважно повсюди тепло, сонячно та сухо, але й не надмірно спекотно. Для пляжного відпочинку на грузинських курортах ідеальний липень та серпень. Загалом клімат залежить від регіону. На заході переважає субтропічний, а на сході – перехідний та помірний.

Затишна, дружня атмосфера, палкі тости, запальні танці та співи – все це дозволяє відчути себе так, ніби нарешті повернувся додому після виснажливого робочого дня.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.