Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Літній відпочинок на морі в Хорватії

Хорватія – невелика країна на півночі Балкан, яка пропонує відпочинок на узбережжі теплого моря, прекрасні пейзажі Балканського півострова, прекрасно розвинену туристичну індустрію, європейський сервіс в готелях та величезний вибір пляжів протягом майже всього року.

Хорватія – це казкові бухти, термальні джерела, стародавні загадкові замки, національні парки. Тут можна вдосталь накупатися в найчистішій морській воді та погрітися під теплими променями сонця. Повітря теж відрізняється особливою чистотою і свіжістю. В певній мірі це пов’язано з тим, що у регіоні надзвичайно багато сосен, які ростуть безпосередньо поблизу моря.

Серед головних туристичних пам’яток – місто-музей Дубровник, Спліт з його історичним центром та палацом римського імператора Діоклетіана, інші об’єкти, що увійшли до спадщини ЮНЕСКО. Тут тісно переплітаються стилі і традиції Заходу і Сходу, Північної, Центральної та Південної середземноморської Європи, що сповна відображається у місцевій архітектурі, культурі та мистецтві.

Тури в Хорватію літаком зі Львова

Існує як мінімум кілька причин обов’язково відвідати Хорватію:

  • Туристична інфраструктура країни стрімко розвивається. Постійно з’являються нові пропозиції та зростає рівень сервісу. Ціни на проживання, транспорт, екскурсійну програму, шопінг тут надзвичайно приємні.
  • У Хорватії не доведеться сумувати. Завжди можна розпланувати насичене дозвілля. Наприклад, відвідати один з природних національних парків, побачити красу континентальної частини країни з її унікальними озерами, водоспадами і карстовими річками.
  • Кожне містечко на узбережжі має власні дивовижні легенди, таємниці, секрети та пам’ятки довгої та різноманітної історії.
  • Хорватія – знахідка для дайверів з усього світу. Щороку вони приїжджають пірнати та подивитися казковий підводний світ.
  • Адріатичне море увійшло до п’ятірки найбільш екологічно чистих. В акваторії розташована велика кількість островів. Загалом – понад тисячу. Заселені серед них – близько 70.
  • Прибережна Хорватія – це спокій та безпека. Сюди можна сміло відправлятися навіть із малими дітьми. Такий відпочинок підходить для людей різних вікових категорій.

Безпечна та дружня країна із приязним населенням завжди привітна до туристів.

Авіа та автобусні тури в Хорватію зі Львова: ціни та особливості

На відпочинок у Хорватію приїжджають туристи з різних куточків світу. Одна із переваг – доступні ціни, нижчі за середні європейські. До того ж, країні властивий комфортний клімат, який підійде навіть дітям та людям похилого віку. Тут тепле, але не надмірно спекотне літо, та помірна, комфортна зима. Основний туристичний сезон – травень-вересень.

Пляжі Хорватії – на будь-який смак: піщані, галькові, бетонні. Таким чином кожен може обрати свій варіант для комфортного і приємного відпочинку. Навіть у розпалі літа можна відпочити у тіні дерев, не користуючись парасолькою.

А щоб не перейматися плануванням, замовляйте тури в Хорватію зі Львова у нас. Фахівці туристичної агенції Хіт Тревел допоможуть спланувати найкращу програму під будь-які побажання та бюджет, а потім візьмуть на себе всі організаційні турботи.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.