Китай

Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Колоритний відпочинок в Китаї

Китай – можливо, один із найбільш екзотичних варіантів для відпочинку. Це країна з особливою культурою та колоритом, не схожими ні на одну іншу. Неможливо повністю зрозуміти Китай за одну мандрівку. Саме тому він обов’язково зможе здивувати навіть досвідчених туристів, за спиною у яких – десятки вдалих і насичених подорожей.

Китай пропонує пляжний відпочинок, буйну та недоторкану природу поблизу щільно забудованих сучасних міст, новинки світових брендів та унікальні можливості для оздоровлення. Передові клініки тут гармонійно сусідствують із традиційною медициною, і також у повній мірі відображають загальну концепцію: поєднання історичних надбань із сучасними досягненнями.

Авіа тури в Китай. Що необхідно знати мандрівникам?

Плануючи відпочинок у Китаї, варто звернути увагу на основні міста та регіони:

  • Пекін – не лише адміністративна, а ще й культурна столиця Китаю. Постійно сюди приїжджають мільйони туристів з усього світу у пошуках історичних пам’яток, технічних досягнень, нових вражень, тощо.
  • Дивовижний Шанхай поєднує у собі Схід із Заходом. В той же час, він сповна зберіг і національний колорит. Історична спадщина поєднується із інноваційними технічними рішеннями, надсучасною архітектурою та стрімким розвитком прогресу.
  • Різноманітний та неповторний Харбін – пам’ятка сам по собі. Це місто, збудоване російськими емігрантами для російських емігрантів, які мешкають тут досі. Цікаве культурне поєднання неодмінно заслуговує на увагу.
  • Самостійний Гонконг – особливий адміністративний район. Він навіть має власну валюту. Туристів вабить розкішний шопінг, насичене на барвисте нічне життя, численні храми та музеї у поєднанні із надсучасними хмарочосами. Тут є навіть пляжі та інші приємні переваги для відпочинку.
  • Ще один особливий район – Макао, що славиться нічним життям та численними казино. За свою атмосферу та широко відкриті двері розважальних центрів Макао вважається однією із світових азартних столиць.

І це лише мала частина того, що можна побачити під час відпочинку у Китаї. Кількість екскурсійних точок, курортів, готелів та пам’яток – практично безмежна, адже китайська культура та історія – одні із найдавніших в усьому світі.

Тури в Китай: ціни та особливості

Європеїзовані курорти – зазвичай найзручніші для туристів, адже тут можна максимально позбутися основних проблем: мовного та культурного бар’єрів. Саме їх краще обирати для сімейного відпочинку, щоб не перейматися ще й через дитяче харчування. Китайська кухня – надзвичайно цікава, проте специфічна, тож варто бути обережним.

Вибір курортів для відпочинку у Китаї – практично безмежний. Серед них – екологічно сприятливий Далянь на Жовтому морі, зелений острів Циндао, курортне місто Вейхай для прихильників тихого, сімейного відпочинку, універсальний Бейдайхе з розвагами на будь-який смак, тропічний острів Хайнань, лікувальний курорт вулканів та озер Удалянчи, тощо.

А щоб не турбуватися через організацію та інші побутові дрібниці, звертайтеся до туристичної агенції Хіт Тревел. Ми пропонуємо тури в Китай зі Львова, допоможемо визначитися з вибором та візьмемо на себе всі клопоти, пов’язані з плануванням довгоочікуваної відпустки.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.