м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Єгипет: правила поведінки для гостей країни

Для того, щоб отримати максимум приємних вражень від поїздки в Єгипет, необхідно пам’ятати про деякі особливості цієї країни. Незважаючи на досить демократичне ставлення багатьох готелів до європейських традицій поведінки, поза їх території слід дотримуватися певних правил. І ми у Хіт Тревел вже створили зручну добірку.

 1. Якщо вам доведеться відмовлятися від якоїсь пропозиції, навіть дуже нав’язливої – намагайтеся уникати грубості або агресії.
 2. Категорично неприйнятним є прояв будь-яких інтимних жестів на публіці, будь то поцілунок в щоку або навіть просто прогулянка за руки.
 3. Якщо вас запросили в гості, візьміть з собою солодощів до чаю і не забудьте роззутися при вході в будинок або квартиру.
 4. Будьте обережніше з напоями. Про воду з крана навіть і мови бути не може. Користуйтеся бутильованою водою для вмивання, чищення зубів і пиття. Не перевіряйте свій шлунок на міцність, купуючи розливні соки.
 5. Важливим є питання вибору одягу. Наприклад, шорти варто носити тільки на території пляжних курортів і тільки на приватних пляжах. Верхній одяг для жінок та чоловіків має обов’язково закривати плечі. Жінкам варто вибирати такий одяг, який не підкреслює, а приховує фігуру. Наприклад, вільні і широкі спідниці та сукні до підлоги зі щільних натуральних тканин будуть оптимальним варіантом.
 6. Алкогольні напої на вулиці продавати, купувати і пити можна, а якщо вам не пощастить вийти на вулицю в нетверезому стані, ви ризикуєте бути затриманими правоохоронними органами.
 7. При відвідинах мечеті чоловікові слід надіти сорочку довжиною не вище ліктя і штани, а жінка повинна бути закрита одягом від зап’ястя до щиколотки. При вході необхідно зняти взуття.
 8. Всі умовно негігієнічні дії, на кшталт зняти взуття чи витерти стіл ганчіркою, прийнято здійснювати лівою рукою. Це пов’язано зі звичаями ісламу, де ліва рука вважається брудною, а права – чистою і залишається для прийняття їжі, молитви тощо.
 9. Під час розмови слід уникати відкритого вираження своїх емоцій і думки на політичні та релігійні теми. Ні в якому разі не можна висловлювати зневагу до релігії, це може привести навіть до арешту і кримінального покарання.
 10. В Єгипті прийнято залишати невеликі чайові не тільки обслуговуючому персоналу готелів, барів і ресторанів, але також будь-якій людині, в якої ви просите про допомогу.
 11. Завжди тримайте при собі сумку з туристичним ваучером та страховкою. Уточніть назву готелю і його адресу, і також тримайте при собі. Подібна завбачливість допоможе вам самостійно дістатися до готелю, якщо раптом відстанете від туристичної групи під час екскурсії.
 12. Залишайте гроші і цінні речі в сейфі, а золото і діаманти – вдома. Незважаючи, що послуга користування сейфом може бути платна, скористайтеся нею. Ставте свій код і ніколи не беріть багато готівки. Особливо якщо гуляєте містом із його галасливими багатолюдними вулицями.
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x