м. Львів вул. Вітовського, 29 office@hittravel.com.ua
Що відвідати на острові Крит: найцікавіші місця

Бувалі туристи кажуть, що в Греції, а особливо на Криті, потрібно дивитися все. І ми у Хіт Тревел це точно знаємо. Навіть в найбільш покинутих і віддалених місцях острова можна отримати море вражень і незабутніх емоцій. І от звідки ми рекомендуємо розпочати.

 1. Кносський палац. Він розташувався в самому серці острова. Це яскрава споруда з надзвичайно красивими фресками. Його вже частково реставрували, тож враження ви отримаєте незабутні.
 2. Лабіринт Мінотавра. Легенда оповідає про те, що колись заточений в лабіринт Мінотавр харчувався людьми, які входили в нього і не могли знайти шляхи назад. Похмура легенда не лякає туристів: атмосфера, що панує тут, заворожує.
 3. Печера Зевса. Перекази свідчать, що саме в цій печері колись з’явився на світ великий Бог Зевс. Цікаво, що саме в цій печері знаходиться найбільше озеро острова.
 4. Монастирі. Східний Крит вражає розмаїттям монастирів, кожен з яких діє донині. Неможливо, побувавши тут, не відвідати хоча б один з них. Цікаво, що практично кожен монастир розташований на височині, звідки трапляється нагода помилуватися неймовірно красивими видами.
 5. Музей археології. Це місце на Криті потрібно обов’язково подивитися. Музей – один з найважливіших наукових і культурних центрів в Європі. Знаходиться прямо в центральній частині столиці.
 6. Іракліон . Історія цього міста налічує вже понад 2500 років, тому людям, які захоплюються стародавніми культурами, необхідно тут побувати. Названо місто на честь міфічного героя Геракла, який, за легендами, жив тут багато століть назад.
 7. Ханія. Це місто – пам’ятка західного Криту. Це найзеленіше місто на Криті та ідеальний варіант для відпочинку з дітьми: пологий берег, зовсім немає хвиль, а пісок дрібний і золотистий. Мечеть яничарів – те, що варто подивитися всім любителям східної культури. Хто хоче більше сучасного антуражу має відправлятися в нову частину міста, район Кум Капі.
 8. Елунда. Це рибальське селище для любителів природи. Тут надзвичайно багата флора, гаї і оливкові сади, мальовничі різьблені бухти, жовтий дрібний пісок і прекрасний вид на затоку Корфу.
 9. Айос-Ніколаос. У міста є і інша назва – Грецький Сен-Тропе, тому що за красою воно не поступається світовим курортним містам. Марина – порт міста, захищений горами від вітрів і побудований за сучасними стандартами, тож може розміщувати одночасно до 280 суден. Звідси дуже зручно добиратися до всіх визначних пам’яток на міському транспорті
 10. Печера Мілатос. Всередині неї немає світла, тому розглядати сталагміти доведеться в напівтемряві, але від цього печера стає ще загадковішою.
 11. Ієрапетра. Це центр агропромислового бізнесу на Криті. Завдяки південному розташуванню, в цьому регіоні все росте і дозріває швидше. У Ієрапетрі варто подивитися будинок Наполеона, стару турецьку мечеть та прогулятися біля стін давньогрецької фортеці в центрі містечка.
 12. Озеро Вулісмені. Це візитна картка Айос-Ніколаосу. Розташоване воно в центрі та має вихід в море через невеликий канал. Озеро оточене безліччю легенд, які можна почути від місцевих жителів. Воно не дуже велике – близько 140 м в діаметрі, проте дуже глибоке – більше 65 м, а на його дні Жан Ів Кусто знайшов німецькі військові машини.
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x