Ми знайдемо Вам найкращий тур!

Відпочинок у Болгарії з кожним роком набирає популярності

Щороку популярність відпочинку у Болгарії не тільки не падає, а й зростає. Цьому сприяють комфортні умови, різноманітні курорти, оригінальні екскурсійні програми та бюджетність такої відпустки в цілому.

Саме своїми курортами в першу чергу славиться Болгарія. Ось лише найвідоміші з них:

  • Золоті піски – місцева золота перлина. Клімат та природні умови тут наче створені спеціально для пляжного відпочинку. Для сімей діють цілі комплекси та центри, для шанувальників природи – заповідний парк, а для молоді та компаній – поблизу активне нічне життя Варни.
  • Албена – найпопулярніший курорт чорноморського узбережжя. Це спокійне море, золоті піски та десятки готелів. Для корисного та приємного релаксу створено всі умови: сучасні медичні, косметологічні та спа-центри, фестивалі та різноманітні заходи, футбольні та хокейні бази, конюшні, тощо.
  • Сонячний Берег – найбільший болгарський курорт на узбережжі. Від поєдную у собі надсучасні готелі та розкішні апартаменти, усамітнені закриті комплекси, обладнані пляжі та басейни.
  • Курорт Св. Костянтина та Олени – оздоровчий та лікувальний курорт, що представляє собою величезний парк зі збереженою практично недоторканою природою. Тут – унікальні гіпертермальні та мінеральні джерела. Славиться курорт і незвичним рельєфним узбережжям.

Що необхідно знати перед поїздкою в Болгарію?

Особливість Болгарії – пляжний відпочинок. Численні узбережжя мають блакитний прапор Євросоюзу, як чисті, екологічні та безпечні.

На окрему увагу заслуговує відпочинок в Болгарії з дітьми, адже саме тут для цього створені ідеальні умови. Готелі та курорти пропонують цілі дитячі інфраструктури, від окремого меню та послуг нянь чи аніматорів до атракціонів, майданчиків та спеціальних клубів.

Справжня знахідка – болгарські курорти на мінеральних джерелах. Цілющі води мають неприємний різкий запах, але сприяють оздоровленню всього організму, як ззовні, так і з середини. Окрім лікувальних курсів, тут із джерел наповнюють цілі басейни.

Ще одна фішка – болгарська кухня, що вирізняється різноманітністю та поєднанням різних традицій. Місцева культура водночас поєднує власний особливий колорит із звичним повсякденним побутом. Тут фактично виключені мовні чи культурні непорозуміння.

Тури у Болгарію зі Львова: ціни та особливості

А замовити тури в Болгарію зі Львова можна, звернувшись до туристичної агенції Хіт Тревел. Наші фахівці допоможуть обрати найкращий варіант з урахуванням особистих побажань, бюджету, планів та потреб. Такий відпочинок стане дійсно незабутнім і приємним, адже всі організаційні турботи ми візьмемо на себе.

Болгарська туристична інфраструктура розвивається кожного року. Тут постійно росте якість сервісу, з’являються нові пропозиції та вигідні і цікаві можливості. Постійне самовдосконалення – гарантія того, що навіть досвідчені та вибагливі мандрівники обрати тур на свій смак. Більш того, кожен із десятків курортних комплексів має власну неповторну специфіку та особливості.

А додатково зекономити допоможе раннє бронювання у Болгарії. Насичена новими враженнями та численними розвагами відпустка допоможе забути про повсякденні турботи та відпочити тілом і душею.

open_bottom_text_article

Ми знайдемо вам найкращий тур!

Залишіть заявку, вам перетелефонує наш менеджер та запропонує найкращі варіанти турів виходячи з вашого бюджету та побажань

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.